výcvik 1,5 ročného psa

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa výcvik 1,5 ročného psa

  • This topic has 7 hlasov and 8 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48358
    majka78
    Člen
    Je ešte možné naučiť psa základným povelom aj vo veku 1,5 roka?Je to zlatý retríver.
    #58206
    Sue
    Člen
    samozrejme, skusaj to napriklad s prikazom sadni, sice by sa malo zacat cvicit skor, ale aj tak by sa mohol dost nausit
    #58207
    zuzkaa
    Člen
    moj pes labradorsky retriever má 1,5 roka . základné povely ovláda odmalička ale máme ho na dvore a kaká kde sa jej zachce a ked s nou idem von tak sa vykaká aj vstrede cesty ..dá sa to ešte preučiť?? ak áno ako?? vopred dakujem za odpoved 🙂
    #58208
    zuzkaa
    Člen
    alebo ešte ked pridem domov strašne skáče ale aj ked sme spolu hned po mne vyskakuje a vždy som celá špinava od nej ..ja viem ona najskor skače asi od radossti ale aj ke dosm snou na prechadzek tak z ničoho nič vyskočí po mne a to nie je najlahši pes šak má 32 kg ..dá sa to nejak odnaučiť?
    #58209
    wendy1
    Člen
    Skus nastavit koleno ak skace, moja to tiez zvykne robit, uz menej ale raz za cas si vyskoci a doma mi to nevadi, lebo byva s nami takze je cista.
    #58210
    Cvrkina
    Člen
    Ja si tiez myslim ze by si mala skusat cvitic urcite sa to da 🙂
    #58211
    katarina2
    Člen
    Môj psík tiež skáče ale na každého, už ja si s ním ako-tak spravím poriadok, síce zakaždým ho treba okrikovať že fuj, nie, nesmieš, ale skúša zakaždým, no a keď príde niekto k nám aj na toho, on je malý ľahký psík(8kg)nikomu neublíži, on sa len každému teší, horšie je to že návšteve zašpiní oblečenie, ja som náležite na toto pripravená, takže som doma oblečená tak že mi to vadiť nemusí, no teraz keď je blato, je to horšie, ako ho odučiť? Mňa ešte ako tak počúvne ale keď je niekto u nás dovoluje si darmo na neho kričím aj plieskam novinami.
    #58212
    katarina2
    Člen
    No a tiež kaká kde chce, sme v rodinnom dome, ale bola by som rada, keby mal svoje miesto a len tam by som musela pozbierať hovienka a nie po celom dvore a záhrade, suseda sa mi smeje že som na hríboch tak hľadám po celom pozemku, jej psi chodia pekne na jedno miesto a ani ich to učiť nemusela.
    #58213
    Denny
    Člen
    Katka…
    Tak toto s tým špineným na jedno miesto sme sa snažili naučiť i my. Máme troch psíkov, ako som ti spomínala moji rodičia bývajú v našom dvore v prístavbe a sme teda dvorania, psíkovia majú veľký dvor spoločný. Oni majú dve fenky (lhasa apso, shit-zu) a my Dennyho 🙂 Takže Denny ako tak chodí ďalej do záhrady pri takú bránku na jedno miesto, ale oni dve kde sa im zachce a kde ich to chytí 😀 Ale tak čo už, tiež chodím každý druhý deň na hríby 😀 😀 😀
    Ale tak je to doma, čiže pozbieram a mám pokoj 🙂 Nie je to podľa mňa až také hrozné, lebo kakajú na trávu, po dvore nie 🙂 A náš Denny skáče tak isto po všetkých ľudoch, lebo je šťastný tak isto každému kto k nám príde 🙂 Ale tak myslím, že ho to vekom prejde. Staršia 8-ročná fenka lhasa apso to mala presne tak isto, tak do 2 rokov skákala po všetkých ľudoch, teraz už nie, zvykla si na prítomnosť ľudí a už sú jej neni tak vzácny 🙂
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.