výber plemena

  • This topic has 6 hlasov and 8 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47909
    Marcel
    Člen
    ahoj práve som sa zaregistroval a hneď mam jednu otázku
    ideme si kupovať psa a rozhodujeme sa čo je lepšie, bígl alebo zlatý retriver ?? Ja som za retrivera, co by ste chceli vy ?
    #55583
    wendy1
    Člen
    Retriever jednoznacne ale s PP. Odkial ho chces kupit? Bigel je dost neposlusny, aspon tie co poznam a je ich dost.
    #55584
    zuz
    Člen
    Radsej zlcove kamene ako bigla:)
    #55585
    majka001
    Člen
    to nechapem, podla charakteristik su plemena podobne – kludne, priatelske, a my co stretavame biglov pri venceni, tak take aj su… ale i tak, nie je to o vychove?
    #55586
    jasné že je to o podmienkách ktoré im majiteľ vytvorí a o výchove
    #55587
    wendy1
    Člen
    Ja poznam biglov a ti su povacsinou nespratni a nevychovani, tvrdohlavi, ale je to chyba majitelv lebo sa im malo venuju, kupia si polovne plemeno a potom ho drzia na chodbe. Nie vsetci samozrejme.
    #55588
    majka001
    Člen
    tak ja potom mozem hodnotit len vzorku tych vybehanych, lebo jedneho ma mlada kocka co sa mu venuje a dalsich dochodcovia, co sa radi prechadzaju 🙂 ale zase aj retrievera treba vybehat na rovnakej urovni. Vlastne kazdeho hava, to mna poraza ked sa dakto chvali ze ako ich psovi staci ist dvakrat von, aj to si daju jedno kolecko po parku a domov 🙁
    #55589
    wendy1
    Člen
    Aj retriever, ale to je rozdiel medzi tymi dvomi plemenam ako nebo a zem.
    #55590
    Renatus
    Člen
    Máme v rodine bigla…do 4 rokov niečo strašné…potreboval vela venovania…teraz ma 6 a nieto trpezlivejsieho psa / ked na nom synovec”jazdi”/…
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.