Vhodný malý psík na záhradu ???

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chovateľská poradňa Vhodný malý psík na záhradu ???

  • This topic has 4 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #47824
    milka75
    Člen
    Dobrý deň, chceli by sme si kúpiť psíka , ktorého plánujeme chovať vonku nakoľko bývame v rodinnom dome a máme veľkú záhradu. Poprosila by som Vás o radu aký psík by sa hodil, aby bol priteľský nakoľko ho chcem kúpiť kvôli deťom a aby nebol veľkého vzrastu.
    ďakujem za rady
    #55040
    treba vyberať hlavne podľa povahy aký psík sa ku vám bude najviac hodiť a myslím si že aj ked bude malý či veľký každý má nárok byť aj s vami vovnútri nie len vonku, ja ich mám 2 a nerobí mi problém aby boli doma ak som aj ja a ked som preč behajú po dvore a jeden je malý druhý veľký , ale čím menší a krátkosrstejší tým menej bude môcť byť vonku a hlavne v noci,pokiaľ ho nemienite trápiť takže poriadne si rozmyslieť čo mu viete vy poskytnúť a až podľa toho sa rozhodnúť
    #55041
    wendy1
    Člen
    Suhlasim s pravejou.:-) Psik je svorkove zviera, chce vidiet co sa deje v jeho svorke, chce sa zucastnovat diania v rodine atd….
    #55042
    Scylla
    Člen
    Chovat pejska mimo jeho smečku – vaši rodinu a jako hračku pro děti není zrovna nejlepší pro toho pejska. Nešlo by to řešit jinak?
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.