Vhodný darček pre psíka,Meniny psíka

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes Vhodný darček pre psíka,Meniny psíka

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48331
    Katka02
    Člen
    Vhodný darček pre psíka- Dobrý deň. Mám yorkshirskeho terriera a o 2 dni bude mat 1 rok :)Chcela by som ho potešit nejakým darčekom no neviem čo by som mu mala kupit. Ked som si ho kupila mal 2 mesiace. Vtedy som mu kupila aj hračku také 2 párky. Velmi sa snou nehral lebo sa mu nezmestila do papulky. Ale teraz ked nespí a dám mu povedal : Hladaj párok. okamžite vytrieli a ide si ho nájst potom mi ho donesie a hráme sa sním 🙂 Neviem teda či mu mám kupit dalšiu hračku alebo niečo iné .

    Meniny psíka- Má psíka menom Timi a hladala som vela krát v psích kalendároch toto meno . neviete kedy omže mat meniny ? 🙂

    Dakujem

    #58070
    heny
    Člen
    dobra tema:)))) xixi…
    ja som mojmu predcasne kupila darcek na vianoce:))) voditko, obojok, a 2 hracky:)))
    uz ma 2 obojky, a 3 voditka xi,hraciek ma neuuurekom…
    v akom stave ma obojok? moj je narodeny v marci, mal biely kozeny obojok s kamienkami, kamienok chybal , koza bola jemne odrata.. je vela moznosti pre narodeninovy darcek. ty musis vediet co potrebuje:)
    http://www.inzercia-psov.sk/psi-kalendar/t/
    tam som videla meno Tim…nie Timi…v inom som videla meno Tim 12.9 takze rozne kalendare, rozne datumy..
    #58071
    geppy
    Člen
    my mame jeden obojok, jeden postroj a dve voditka….takze toto nam netreba…..ale ja tiez rozmyslam co jej kupim na vianoce….asi nejaku giganticku zuvaciu kost (nech jej oci vylezu hahaahha) alebo hracku…este neviem, ale chcem jej to aj pekne zabalit…..lebo pri mojom prvom psikovi…ona bola tak naucena ze v den vianoc bezala aj ona pod vianocny stromcek a hladala podla cuchu svoj darcek….a potom kolko radosti ked ho nasla….vedela ze aj prenu je vzdy nieco schovane pod stromcekom…..tak by som chcela aj moju terajsiu geppy naucit ist pod stromcek a hladat si svoj darcek…to teda bude :)))….to ma vobec nenapadlo oslavovat meniny, ale narodeniny hej :))))
    #58072
    Katka02
    Člen
    No má 2 postroje 😀 Čierny a modrý 😀 zajtra idem do rakuska tak tam mu niečo vyberiem :)No geppy ten moj bude najskor pri stole čakat kto mu čo hodí pod zub 😉
    #58073
    Cvrkina
    Člen
    Podľa mňa by si mu mohla kúpiť maškrty. 🙂 Alebo nejakú chutnú hračku (myslím milú) .. nejakú čo by dobre obhrýzala. A ak maškrtu tak by si mohla skúsiť nejakú veľkú pochúťku. Skús a popýtať v obchodoch pre zvieratá na nejaké dobré maškrty 🙂
    Cvrkina 🙂
    #58074
    Smallblot
    Člen
    My už máme kúpený darček pre Ronyho, hračka to tentokrát nebola, možno ešte do Vianoc niečo zaobstaráme, ale kúpili sme sušené kačacie mäsko, nejaké keksíky, lososový olej a vodítko, nakoľko staré sa nám začalo trhať. Čiže väčšinou veci, ktoré sa nám naozaj zídu a on sa isto niektorým naozaj poteší (papanica).
    Minulý rok dostal pod stromček takú pískaciu kačičku, zabalili sme ju do klasického baliaceho papiera, pod stromčekom si ju našiel sám, aj si ju sám rozbalil a nebolo šťastnejšieho stvorenia 🙂 Hodinu nonstop pri stromčeku pískal s tou kačičkou a vrtel chvostíkom. Ja myslím, že nech dostane čokoľvek, či už hračku alebo nejaké maškrty, vyberať si nebude a poteší sa všetkému. 🙂
    #58075
    Sue
    Člen
    podla mna sa pes potesi vsetkemu, ci to bude maskrta ci hracka, ale najvacsou odmenou pre psa su chvile stravene s jeho majitelom 🙂
    #58076
    Smallblot
    Člen
    Katka02, všimla som si, že ponúkaš svojho psíka na krytie. Mala by som k tomu zopár výhrad:
    Za prvé – ročný pes na krytie je podľa môjho názoru veľmi mladý pes, je jedno či je menšej či väčšej rasy. Za ďalšie – ponúkať psa, ktorý je síce pravidelne očkovaný a má pravidelnú veterinárnu starostlivosť, ale je bez PP a teda bez všetkých potrebných vyšetrení a dokladov, je veľký nezmysel!! Mám tiež psa bez PP, ale určite ho nebudem dávať kryť. Tvrdiť že je čistokrvný môžem, ale nikde nemám od toho doklad, takže neviem presne určiť akých predkov mal a hlavne aké mali choroby, ktoré môžu byť dedičné!!! Tvoj pes môže byť zdravý na pohľad, aj podľa výsledkov, no môže byť nositeľom génu, ktorý mohli mať jeho rodičia/prarodičia. Okrem iného, pozri sa do útulkov, koľko psíkov bez PP tam je, koľko ich musia utratiť, len kvôli tomu, že proste už nemajú miesto kde ich mať a možno nakoniec sama uznáš za vhodné, že “vytvárať” ďaľších je čistý nezmysel.
    Môj názor a tipujem, že i veľa ostatných, ktorí sú tu registrovaní a majú psíkov s PP aj bez PP, od chovateľov, aj z útulkov.
    #58077
    Katka02
    Člen
    Rozprávala som sa z veterinárom a aj s pani ,ktorá dala 10 mesačnoho psíka kryt a sučku nakryl. Rodičov má zdravých a aj prarodičov to viem … A ak niekto potrebuje na to papiere tak si može najst iného psíka , ktorý jeho sučku nakryje. Dobre tak ked aj budu šteniatka tak ten majitel ich predá A ked ich nepredá kludne by som si ich zobrala aj ja. 🙂
    #58078
    Smallblot
    Člen
    To že ti to povie pani, ktorá dala 10 mesačného psíka kryť neznamená, že je to správne!! A o veterinárovi, ktorý toto “podporuje” si bohužiaľ myslím tiež svoje.
    Kde zaručíš, že tvoj pes nie je nositeľom nejakého génu, ktorý zapríčiňuje napr. choroby srdca?! Pretože boli rodičia ok aj prarodičia? Resp. dalo by sa skôr povedať, že im nič nezistili? To je smiešne. Skús si najprv naštudovať PROSÍM o tom, čo tie “papiere” vôbec znamenajú, aké sú tam riziká a potom sa skús opätovne k tomu vyjadriť.
    #58079
    wendy1
    Člen
    Katka Smallblot ma pravdu. Ja mam fenku s PP. A stale ju nemam uchovnenu, lebo mi este chyba klubova vystava. Ale opisem Ti ako som prezivala vsetky vysetrenia a moja ma rodicov zdravych s PP, otec sampion. Vies ako som trpla ze ake budu vysledky klbov a to som ju uz v dost neskorom veku rontgenovala. Vies ako som teraz trpla ked som v lete posielala cez znamu ster zo sliznic ci bude postihnuta dedicnou chorobou? A pritom psik navonok vyzera ok. Nie vsetko co zvonku vyzera dobre, je aj vo vnutri dobre. S genetikou vela neurobime. A tak urcite viem ze tito psici nemaju( nemali ) potrebne chovne vysetrenia, a aj ked vyzeraju zdravo tak zdravi nemusia byt resp. nemusia byt postihnuti chorobou ale mozu byt prenasacmi. Myslim ze si este velmi mlada a mozno raz pochopis o com sme tu pisali.
    Ozaj by sme boli radi,ak by si pouvazovala nad prispvkom co si napisala kym nieco take pripustis. Neradi by sme na tomto fore nieco take podporili. Bola si niekedy v utulku? Videla si nejakeho utyraneho psika nazivo?
    #93828
    Mircula
    Účastník (Participant)

    odporucam http://ayo.sk/634-svietiaci-obojok.html je to pekne a prakticke, hlavne ked chodite vencit vecer, vzdy mate prehlad kde vam psik beha

    #94193
    julinka123
    Účastník (Participant)

    Ja som svojmu milacikovi napiekla domace keksy s jeho menom a formicku som si nechala vyrobit na stranke http://www.layerica.sk

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.