vecera

  • This topic has 6 hlasov and 16 odpovedí.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Autor
    Príspevky
  • #63346
    heny
    Člen
    ako odmenu pri cviceni som skusala…. nic… ani sa nedotkol 🙁 skusim najblizsie zamiesat k masku. alebo k tvarohu… hadam spapa 🙂
    #63347
    zita
    Člen
    Co sa miesania tyka, tak u nas je kazda nova zlozka vecou “stratgie a taktiky”. Ked chcem aby zozrali nieco nove, tak sa postupuje podla tohto scenara:
    1. den: stopove mnozstvo pridane na samy spodok misky
    2. den: trosku vacsie mnozstvo premiesane so zradlom, ale nie so vsetkym, najlepsie len niekde na krajicku misky
    3. den: take iste mnozstvo premiesane s polovicou davky, najlepsie prikrite “bezpridavkovym”
    4. den: rovneke mnozstvo, pomiesane s celou davkou
    5. den: pridana asi polovica konecneho podielu noveho “komponentu”
    6. den: konecne mnozzstvo prmiesane s celou davkou

    Takze ked sme zacali pridavat vitaminy, trvalo to tyzden, kym mi “beztrestne” presli. Inac obidvaja su schopni jazykom obkluckovat “kontaminovanu” cast a nechat ju tak.
    Ked sa na to pozriem spatne, tak s detmi som tolko “nanacvicovala” ak so psami. Deti dostali, nechceli, odlozilo sa a nic dalsie nedostali.
    V tomto smere sa v nasej rodine stale pouziva synova hlaska. Na otazku, preco neje polievku, ked povedal, ze je hladny zahlasil: “Ja nie som hladny na polievku, ja som hladny na kurca.”

Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.