Tablety na odčervenie

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56853
    katarina2
    Člen
    Môj veterinár nehovorí nikdy nič, na všetko musím sama prísť a pýtať sa a urobí o čo poprosím, je to smutné, taký nezáujem veterinárov, mám niekedy pocit že sme pre nich len zase ďaľší pacient a čím skôr zatvoriť ordináciu!!!
    #56854
    katarina2
    Člen
    A tiež som počula že aj surová mrkva je dobrá na od červenie, popritom sú tam vitamíni, takže je dobrá aj na zrak a môj psík má aj mrkvu rád takže ju dostane tak na hranie aj ju zje. Niekedy celú niekedy do polky. Nedávam mu ju každý deň len tak zo 2x do týždňa a to takú menšiu ja už mám odhad koľko asi z nej zje tak taký kúsok mu odlomím a dostane to.
    #56855
    Smallblot
    Člen
    Ronymu nedávam čerstvý cesnak, ale uvarený v strave, neviem či aj to vadí? Ja som kdesi čítala, že psom cesnak škodí a inde zase presný opak… tak teraz neviem 🙁
    #56856
    misskate
    Člen
    co ja viem, tak skodi. straca pomaly cuch. a aj hrozienka by sa nemali davat. oze nastat alergicka reakcia a moze sposobit az smrt.
    #56857
    Smallblot
    Člen
    hrozienka nedávam, ale na ten cesnak sa veru viac zameriam, či dávať alebo nie…
    #56858
    misskate
    Člen
    tak to hej.. ale ja by som radsej nedavala ked neviem. ak mu aj neskodia, tak ich k zivotu nepotrebuje. tak naco riskovat a skusat stastie ked som si nie ista.
    #94509
    veribr
    Účastník (Participant)

    Tabletka záleží od váhy, treba sa informovať tam kde sa kupuje. Ak sa ti nechce k veterinárovi, môžeš si kúpiť alebo zistiť informačne aj tu https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ . Len musíš poznať váhu psíka. Väčšia dávka ti dokáže psíka otráviť, to nieje vitamín, tak opatrne!

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.