štena pri starom psovi

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes štena pri starom psovi

  • This topic has 4 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48239
    ikah
    Člen
    Ahojte, chcela by som sa opýtat, či má niekto nejaké skúsenosti aby starý pes zdochol, keď domov privediete malé šteňa.
    Mám 10-ročného psa a teraz sme kúpili aj malé šteniatko. Môj starý pes ho ignoruje a snaží sa nebyť v jeho blízkosti,jeho prítomnosť iba nejako strpí… známi mi povedali že o chvíľu umrie…viete mi pri tom poradiť??
    #57420
    geppy
    Člen
    bud som ja debil alebo neviem…..bud som otazku nepochopila alebo ak hej, tak dufam ze to nieje tak ako myslim…………….??
    #57421
    ikah
    Člen
    čo si nepochopila? bojim sa o mojho psa, ak sa to už niekomu stalo, tak radšej dam štena niekomu inemu
    #57422
    geppy
    Člen
    ahaaa…ty sa bojis ze tvoj stary pes moze umriet lebo je pri nom male steniatko??
    #57423
    ikah
    Člen
    hej, neviem či je to možne, že by to až tak psychicky nezvladol
    #57424
    wendy1
    Člen
    Musite mu venovat dostatocnu starostlivost,lasku, opateru tak ako predtym, ale takisto ked na stena vrci bezdovovodne tak ho treba napomenut, zaroven aj chvalit ak jeho spravanie je take ako ma byt. Takisto ak stena otravuje starsieho bud si to vysporiadaju sami, alebo to treba jemne korigovat, aby stena dlho neotravovalo starsieho hafana. Nepocula som o takomto pripade, Rhea by Vam mozno poradila viac.
    #57425
    my sme priniesli k staremu psikovi (10r.)12 tyzdnove stena a nebol problem, mam pocit ze starky pri nom ozil, uz su spolu viac ako rok az na obcasne vychovne prostriedky starsieho psa je vsetko OK….:-)
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.