Štekanie na psy

  • This topic has 5 hlasov and 32 odpovedí.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 31 až 33 (z celkového počtu 33)
  • Autor
    Príspevky
  • #65125
    Edvina
    Člen
    Ďakujem veľmi pekne! 🙂
    #65110
    heny
    Člen
    Druhy psik nie je riesenie katka.

    Ked nemam zvladnuteho jedneho a zoberiem si druheho narobi sa viac problemov.

    Edvina musi vediet kde je problem-ak je nejaky problem.psik je mozno malo socializovany, mozno len nateseny, nedisciplinovany. Ja nie som psi trener su to moje dohady.preto radim stale vseobecne,pritvrdit pri vychove a byt pokojny trpezlivy popr si nieco nastudovat aby clovek spoznal viac rec tela svojho psika atd…:)

    To ze bol v utulku neznamena ze je to dobre.svagrinin je tiez utulku,ked ide ona s nim von po vsetkych psoch steka ako blazon a pri mne ani nestekne.ide krasne pri nohe.vie ze ja som, vodca,ked je so svagrinou so svojou panickou je vodca on! Je slaba nanho,nevie sa unho presadit-alebo nechce –to bolo v skratke…:)

    #65111
    heny
    Člen
    Vidis moja skus par tyzdnov ho pekne pri nohe mat a uvidis…ozaj ked ho mas pri nohe- ty bud pekne vystreta-ruku v ktorej mas vodzku maj uvolnenu.na ps nepozeraj!! 🙂
    ked je pri nohe ani cikat nedovol. Napr po 10min rychlej chodze ho daj na volno aby sa vycural.privolaj milym hlasom ked pride odmen a ide sa dalej.
    Ak povel k nohe nema zvladnuty trenuj doma,popr vonku na stopovacke-dlhaaaa snura.ked nepride trosku si ho pritiahnes a opakuj povel.pride-odmen.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 31 až 33 (z celkového počtu 33)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.