stafordsirsky terier a stafordsirsky bulterier

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chcem psíka stafordsirsky terier a stafordsirsky bulterier

  • This topic has 4 hlasy and 9 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48641
    Kikolinka
    Člen
    Dobry den.
    Chcem sa spytat, aky je rozdiel medzi stafordsirsky terier a stafordsirsky bulterierom ?? Zaujimala by ma povaha, vyska, vaha…. a este nos. lebo jeden z nich ma dlhsi nos a druhy mensi. Popripade ak by niekto predaval steniatkaa, kontaktujte ma. Dakujem 🙂
    #61674
    neviem veľmi presné špecifiká, ktoré ich odlišujú, ale viem, že stafordšírsky terier dokáže byť super maznák 🙂 aj na nete nájdeš veľa foto… samozrejme zváž výber rasy podľa toho, či budeš mať dostatok času venovať sa výcviku, lebo tieto plemená, ak nie sú dobre vycvičené, môžu byť problematické… vlastne tak ako všetky iné
    #61675
    lilo
    Člen
    súhlasím s Veronikou 🙂 … ja osobne stafordšírskeho bulteriera nepoznám ale mám stafordku a môžem povedať tak ako Veronika spomenula, že je to obrovský maznák… ako také malé dieťa:) .. dôležitá je však výchova… a stanovenie si pravidiel…
    Ja by som tú moju nevymenila za nič na svete 🙂
    O výške a váhe sa dočítaš na internete…ale v priemere je to u stafordov 44-49 cm v kohútiku a váha 18-25kg… aj ked to je individuálne… moja má 7mesiacou a už má 21kg..
    čo sa nosa týka… sú 2druhy… red nose a black nose…
    závisí od rodovej línie..
    Staford všeobecne miluje ľudí.. ale od mala je dôležité zoznamovať ich snimi a samozrejme s detmi.. Čo sa týka vzťahu ku psom tak napríklad moja má rada psíkov.. s každým sa chce hrať a má strašne veľa energie… určite treba rátať stým, že 20minútová prechádzka raz denne im stačiť nebude 🙂
    #61676
    lilo, moja Engee je x staforda asi viac krát krížená 🙂 ale napriek tomu v niektorých momentoch vidím tie črty, hoci je menšia, teraz má len okolo 11 – 12 kg hoci už má 6 mesiacov 🙂 ale inak čo sa týka povahy, presne sedí na moju 🙂 ľudí každého veku zbožňuje, za psami doslova plače a všetko živé od hmyzu po mačky a psy sú pre ňu zaujímavé 🙂 denne chodíme na dlhšiu vychádzku na priehradu, kde lieta ako šarkan 🙂 proste pes plný lásky a energie, ak je správne vychovaný tak mieromilovný, a hlavne je veľmi inteligentný, naučí sa všetko, čo ho človek chce naučiť 🙂
    Lilo, envedela by si dať aktuálnu fotku? 🙂
    #61677
    lilo
    Člen
    jasné pridám…síce táto bola fotená minulý mesiac ale mám dokazený foták tak sa mi teraz nedá odfotiť 🙂
    #61678
    vpohode hocikedy, za mesiac dokáže strašne rýchlo vyrásť 😉 my sme si Engee priniesli pred vianocami ako 8týždňovú a po novom roku, ked sme šli naspäť k našim, tak už híkali, aká je veľká 🙂
    #61679
    wendy1
    Člen
    Inac takeho podobneho ako mas Veronika ty, mame na sidlisku. Je dost velky a pani velmi nepocuva, ale tak ona je trosku mimo.:D
    #61680
    No kebyže som z Košíc, tak by som sa vôbec neurazila, lebo ja sa tak vonku s ňou aj cítim 😀 všetci po nás pozerajú, že čo stvárame ked sa ťahá :))) verím, že o polroka už budem mať stavy, že bože kde mám psa, ako teraz občas, ked mám vodítko uvoľnené a nie napnuté 🙂 sa vždy zľaknem že sa mi nejako vyklzla z obojka, no ona pekne cupká 🙂
    #61681
    wendy1
    Člen
    Myslela som vyzorovo ze sa podoba.:D Neboj dockas sa toho.:D My sme teraz na chate po dlhom case zbadali macku, bola na volno a povedala som jej stoj a ona stala, ja som som ju potom pekne odmenila.:D Ale druhy den mi skoro pri plote odtrhla ruku ked sa macka pohla. Cize stale to nie je 100%.
    #61682
    pochopila som 😀 ale akoby si opisovala mňa s Engee :))
    nám sa tu vyhrieva kopec mačiek :/ toľko chorôb musia mať, si ich cigáni chovajú, možno na večeru :/
    naša smrť sú vtáčiky :/ sleduje ich ako magnet, ved naposledy mi aj kvôli nim ušla, ani sa za mnou neobzrela, hoci viem, že kebyže za ňou priateľ skričí tým svojím hlasiskom, tak by si to rozmyslela :/ dneska mi tá stará teta dávala rozumy, že ako ju mám naučiť, aby mi neutekala, vraj s piškotou :)) sa mi páči, ako ma chcú starí ľudia vždy poučovať ale v tom dobrom zmysle :)))
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.