Sadnúť

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #48858
    Prosím Vás chcela by som sa opýtať ako mám svojho 3 mesačného psa (čivavu) naučiť sadnúť. Mám 1 knižku o výcvik psov tam je jeden príklad ale ten naňho nepomáha. Veľmi pekne ďakujem 🙂 alebo sa mi môžte ozvať na e-mai: katarina015@azet.sk vopred ďakujem.
    #63722
    heny
    Člen
    Naucit psika tento povel je velmi jednoduche…. poradim knizku 101 psich trikov je super, su v nej zakladne povely ,rozne triky atd…..aj riesenie problemov ked psik dany povel nechce vykonat alebo ho robi zle….ozaj super knizka…..

    Ked psika ucis povel musis byt kludna nesmies sa znervoznovat, psik to vyciti…..uc ked sa mu chce, ukonci predtym ako sa jemu nebude chciet….musis sama vidiet kedy ma on naladu:)
    odmenuj len za spravne vykonany povel!!!!!!!

    sadni ho mozes skusist naucit tak,ze zoberes snack, povies povel sadni,pomozes mu rukou-potlacis m zadocek k zemi…ked ostane vyslov zase tento povel a odmen. Odmen ho v sede, nie ked si sadne a postavi sa, lebo on to pochopi tak ze si ho odmenila zato ze sa postavil!!!!

    kamoska naucila svojho civiaviaka sadnut behom 10min-8mes pes to je takze verim ze to zvladnes….:)

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.