rozmnozovanie

  • This topic has 23 hlasov and 92 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48324
    vlčiak
    Člen
    Ahojte chcem sa poradit,ako je to ked sa suka nehara môze ju pes nakryt alebo iba počas harania a plodnych dní???vysvetlite mi to
    #57946
    katarina2
    Člen
    Buďte radi že máte takýchto psov, títo Vás aspoň ochránia, môjho môžu aj ukradnúť ten sa poteší hádam aj zlodejovi, no ale mne osobne to nevadí, nemám ho na to aby strážil, mám ho pre svoju radosť. A to výchovou možno ani nie je že nepočúva keď treba ochraňovať, každý psík to má v génoch a hlavne vlčiaci sú špeciálny psi na ochranu, výchovou sa dá jeho ostrosť hádam len trochu zmierniť aby počúval, ale keď len môže prepukne jeho povaha daná jeho génmi, ja si myslím že je to u takýchto psov úplne normálne.
    #57947
    katarina2
    Člen
    Ja ho kúpem tiež len večer a nefénujem, aj ten fén vysušuje pokožku a v byte je teplo a už von nejde, ak by aj vybehol ešte v noci alebo nad ránom ciknúť dovtedy je dávno suchý a nie je dlho vonku lebo je zima naozaj len cikne a beží späť. Vieš Smallbot ja tiež uvažujem už aj nad zmenou šampóna lebo počnúc zmenou krmiva aj kefovaním sa tu nič nezmenilo, čo sa týka škrabania aj análne žľazy sa mu čistia každý mesiac, minule bol dokonca na čistení už po 3 týždňoch, keď sa vrátime od veterinára sa škrabe tak isto nevidím žiadnu zmenu, ešte skúsim vymeniť šampón a kefovať budem ho každý deň čo som nerobila asi treba, ak ani to nepomôže pôjdeme ho na jar dať zaštepiť možno má oslabenú imunitu od narodenia mal len jedno pichnutie a ani neviem aké, lebo prišiel ku mne od dcéry v lete a nemám jeho knižku, čakám aby ju poslala aby som vedela čo mu chýba, ale na besnotu zaštepený asi nebol, hoci neviem naisto. Ešte som myslela aj na roztoče, teraz som našla tento vysávač je síce drahý ale našetrím si na to, lebo obyčajné upratovanie na ne asi nestačí, a môže sa škrabať aj kvôli nim.

    Raycop GENIE UV-C antibakteriální vysavač
    http://www.youtube.com
    Raycop GENIE s cyklonovým sáním a vibračním kartáčem používá patentovaný 3-stupňový systém čištění. Hravě odstraní roztoče, bakterie, viry, plísně a alergeny…

    #57948
    katarina2
    Člen
    Ešte k tomu fénovaniu, asi dlhosrstých treba aby mali pekne u česanú srsť ale môj má krátku srsť po uschnutí všetko padá na svoje miesto aj kefovaním upravím aby bol pekný
    #57953
    heny
    Člen
    ja by som sa chcela opytat. . tam kde chodime von sa teraz v zime deti sankuju. . nie su hlucne ,neni ich ani vela. . ale rocky ich zbada, sme 100m od nich a ani za svet nechce ist dalej:-( ßom ho skusila dat na voditko,jemne potiahla. isiel ale obluciskom ich obisiel.. .alebo sa zatne a neni sanca:( mam ho povzbudzovat, na dobroty lakat ,? a na voditku nechat ze? to by som riskovala utek. . nechapem preco ma strach:-( dakujem za rady
    #57961
    heny
    Člen
    smallblot dakujem za radu !! vyskusam to .dam potom ved
    iet ako to dopadlo.
    zavisla ak si ho nikdy neudrela-nezbila tak nemyslim ze by sa bal 😉 podla mna este nema celkom zvladnuty ten povel.
    #57964
    heny
    Člen
    tak veru.musis si ziskat naspet doveru,suhlas so smallblot. svojmu 1vemu psikovi som dala tiez obcas na zadok- a ked som ho zavolala isiel kumne,ale takmer plazivo:-( ver mi ze to neni fajn pocit ked k tebe psik pride zo strachom. chapem ze ti praskli nervy,pri rockym sa mi to tiez uz stalo, ale skus sa ovladat.a este- on nevie zaco dostal ked si ho neprichytila pri cine.. . . on musi k tebe prist z radostou ,nie zo strachom 😉
    #57879
    Katka02
    Člen
    Dobrý den 🙂 Neviem aký mix to je ale može vyrást asi tak po kolená …
    #57892
    Cvrkina
    Člen
    Prosím vás čo to tu rozprávate… ihneď s nou choddte k vetovi. to je samozrejmost a urciteho ho neutracajte za to ze mu tiekla krv z nohy
    #57894
    Smile
    Člen
    Utratiť určite nie ! Rýchlo vyhľadajte veterinára. On povie, čo má s labkou. Určite by som nečakala. Ak rana je otvorená, môže sa tam dostať infekcia !!!
    #57962
    zavisla2
    Člen
    Heny..priznam sa ze dostal po ritke..samozrejme nie silno..nikdy by som nemohla udriet silno..ale vtedy ma velmi nahneval..kupila som mamke krasny a drahy kobercek..zabalila som ho..a polozila na stolik..odisla som,vratila sa o 2 hodiny..kobercek na zemi a rozparany:-( a dostal po ritke:-( 🙁 🙁 ak sa ma boji preto ze som mu dala po ritke co teraz?
    #57956
    zavisla2
    Člen
    Heny..toto iste robi aj mne..ale mne to robi pri vsetkych ludoch..najprv oblukom..a potom hned za nimi..:-)
    #57910
    zavisla2
    Člen
    Dakujem pekne za rady..precitala som si vase rady a hned som to aj vyskusala..naozaj bude potrebovat vela trpezlivosti,ale dufam ze to zvladnem:-) je to taky maly trdohlavec:-)
    A Wendy..aj na to som uz prisla:-) volam ho len Cris, lebo kym som vyslovila cele meno stihol pribehnut aj odbehnut:-)..

    Dakujem vam

    #57960
    zavisla2
    Člen
    Viete co by ma zaujimalo..preco ked si sadnem na zen..nevolam ho..ale s zemi a pozera na mna asi z 1 metra..alebo ked ho volam ku mne..vaha..ked mu ukazem ze mam dobrotku pride..sadne si,da mi labku..dam mu dobrotu a hned uteka prec..nenecha sa ani pohladkat..PRECO?BOJI SA MA?
    #57923
    zavisla2
    Člen
    Chcela som sa este opytat,preco sa tej moj maly boji ludi.vzdy ked sme von,niekto ho chce pohladkat ale on sa neda ueta co najdalej.Preco sa boji?ale ked niekto pride ku nam na navstevu tak do nich skace,hryzie ruky a steka aby sa s nim hrali..preco to tak robi?
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.