PROSÍM o pomoc fenke LINDUŠKE

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra O Havko.sk PROSÍM o pomoc fenke LINDUŠKE

  • This topic has 4 hlasy and 17 odpovedí.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Autor
    Príspevky
  • #53476
    any
    Člen
    Dobrý deň. Chcem Vám poďakovať za vaše rady a názory a podporu. Musím sa Vám pochváliť, že náš havo sa z toho po troch týždňoch konečne dostal a už normálne behá. Zrejme to bola reakcia na očkovanie ako písala Wendy. Držím Vám a hlavne Linduške palce aby ste aj vy už čoskoro tešili ako ja dnes.
    #53477
    wendy1
    Člen

    Dobrý deň. Chcem Vám poďakovať za vaše rady a názory a podporu. Musím sa Vám pochváliť, že náš havo sa z toho po troch týždňoch konečne dostal a už normálne behá. Zrejme to bola reakcia na očkovanie ako písala Wendy. Držím Vám a hlavne Linduške palce aby ste aj vy už čoskoro tešili ako ja dnes.

    Super, ze sa Vas psik dostal z toho. V buducnosti uz ho radsej nikdy nenechajte zaockovat veterinarovi, hoci aj ked mu bude iba zle alebo bude mat teplotu, proste ked nebude zdravy. Psik musi byt v 100% poriadku aby mohol byt zaockovany. Lebo potom su z toho naozaj velke problemy ako som mala aj ja. Ked ste to tak rozpisali este na zaciatku tak som videla nas problem co sme mali v lete, len moja vobec nevedela chodit 3 tyzdne. My sme boli zaockovany po dobrati antibiotik a pani veterinarka nepockala minimalne 14 dni co sa ma cakat a tak ockovat.Este ho pre istotu pozorujte, ale verim ze uz nic z toho nebude. Takisto by som v buducnosti doporucovala pouzit iny typ vakciny. Treba to povedat aj veterinarovi ze mal zrejme reakciu, on by si to mal poznaict a nemal by v buducnosti zaockovat psika tymto typom vakciny. AK Vas bude odhovarat od leptospirozy, ze mu da vakcinu bez leptospirozy ( lebo vacsinou na tento virus su reakcie ) tak sa nedajte odhovorit, ale trvajte na tom ze ju chcete ( moze Vam ju pichnut aj ododelene ). Preto Vam radim aby ste sa nenechali odhovorit, lebo moj prvy psik nebol zaockvovany prave na leptospirozu a prave na to odisiel. Je to velmi zakerna choroba. Myslim ze umrtnost sa tam dava viac ako 90%. Prenasa sa aj na cloveka.
    Pekny den.

    #53478
    maja 27
    Člen
    Chcem vam všetkym popriat stastne a vesele a v novom roku vela,vela zdravia vam a vasim stvornohym milačikom!!!
Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.