Prechod na novú verziu havko.sk

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra O Havko.sk Prechod na novú verziu havko.sk

  • This topic has 6 hlasov and 18 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48838
    havko.sk
    Člen
    Tadááááá, je tu nová verzia Havko.sk 😀 Pribudli fotogalérie a videa.

    Toto je finálna verzia? Nie, nie je.

    Toto ešte nie je finálna verzia. Mám tu poznámky ako:

    • fotogalérie
    • video
    • dorobiť úvodnú stránku
    • pridať chat
    • doplniť sidebar
    • preniesť userpoints
    • lepšie profily
    • emailove notifikácie
    • dodizajnovať forum
    • priateľstvá
    • unikatny titulok

    .. ale chcel som aby sme už isli z nového webu. Zvyšok sa spraví za pochodu. Na starom havko.sk veci fungovali. Aj tu budú, ale musíme ich vychytať. Od vás očakávam, že budete aktívne oznamovať chyby a dávať návrhy na vylepšenie sem do komentárov.

    Ak máte problém s prihlásením, najkôr skúste požiadať o nové heslo.

    Nový web nasadím na ostro v pondelok (13.1)

    Nový web nasadím na ostro v pondelok (13.1). Zo starého webu už nič čo ste tam od včera večera (štvrtok 10.1) pridali nebude prenesené. Komentovanie bude na starom webe v pondelok vypnuté. Dokončite diskusie, najlepšie ak už budete diskutovať rovno na tejto novej verzii.

    #63647
    heny
    Člen
    Ahoj nemohlo by mat forum podobu stareho?? Stary bol super, ukazal hned posledne prispevky,bol aj prehladnejsi v tomto novom sa nevyznam:((((
    neviem ci len ja mam tento problem alebo aj iny……a ukazuje prispevky dva roky stare…..

    S pozdravom heny 🙂

    #63648
    katarina2
    Člen
    Lebo pokúšala som nahodiť video a nielenže mi ho nevzalo, vyhodilo ma odtiaľto celkom:(
    #63649
    katarina2
    Člen

    Alebo to neviem ako hľadať, Kde je chyba?

    #63650
    katarina2
    Člen
    Nevidím čo píšem, neviem si to odkontrolovať v starej verzii som sa k tomu dostala okamžite dokonca som to tam mala hneď pred očami?…
    #63651
    Ahojte všetci neviete mi pomost moj pes mi uteka z domu ale ja neviem ako ho mam potrestat ked sa vrati nevedel by mi niekto poradit alebo ako ho tomu mam odnaučiť??? on neuteka preto lebo sa citi zle ale preto lebo beha za fenkami čo mam urobit prosim pomožte za odpovede dakujem
    #63652
    zita
    Člen
    Cauko,
    akosi sa mi z kazdej temy zobrazuje iba prvy prispevok (win7, Mozilla Firefox) a asi pred tyzdnom som skusila pridat komentar, nedosiel tam… uvidime co bude s tymto 🙂
    #63653
    havko.sk
    Člen
    Komentáre som zabudol nastaviť aby ste mohli písať aj bez schválenia. Už je to opravene.
    #63654
    havko.sk
    Člen

    Ahoj nemohlo by mat forum podobu stareho?? Stary bol super, ukazal hned posledne prispevky,bol aj prehladnejsi v tomto novom sa nevyznam:((((
    neviem ci len ja mam tento problem alebo aj iny……a ukazuje prispevky dva roky stare…..

    S pozdravom heny 🙂

    Fórum som odizajnoval tak ako mám na veterinárna poradňa. Ani mne sa to stare nepacilo.

    #63655
    havko.sk
    Člen

    Nevidím čo píšem, neviem si to odkontrolovať v starej verzii som sa k tomu dostala okamžite dokonca som to tam mala hneď pred očami?…

    Hej, tato funkcia sa mi pacila, ale nie je port do drupal 7. Na taky jednoduchy nahlad je ta ikonka oka tutok hore.

    #63656
    heny
    Člen
    Admin tento new havko je uz lepsi, super, len co by si este mohol upravit — zjednodusit forum, tak ako bolo na starom…..
    #63657
    katarina2
    Člen
    Aká ikonka? kde tutok hore?…ja nič nevidím..
    #63658
    Renatus
    Člen
    No…už je to lepšie…začína ma to opäť baviť!!!
    #63659
    zita
    Člen
    HURA!!!!! Uz to funguje. Vdaka admin.
    #63660
    heny
    Člen
    Aj ja som veru spokojna…,super admin!!!!! 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.