Pochváľme sa…

  • This topic has 7 hlasov and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48235
    Renatus
    Člen
    Navrhujem novú tému – Pochváľme sa!

    Aby sme boli spravodliví k naším kamáratom, musíme si uznať, že to aj oni majú niekedy ťažké s nami…a tiež si musíme uznať, že sa im niekedy, opravujem – dosť často veci aj podaria!

    Tak sa pochváľme úspechmy!

    #57360
    Renatus
    Člen
    Dnes ráno…pri venčení…sa nám podarila skvelá vec! Išli sme bez natiahnutého vodítka…Krásny pocit! :-)))
    #57361
    Je to úžasný nápad renatus a dobre sa to počúva! Veď tie psíky sú šikovné! nemusia byť dokonalé (ani my ľudia nie sme dokonalí, len na tom stále pracujeme), ale môžu sa snažiť a určite sa im to podarí. Každý aj čiastočný úspech je úspech.
    #57362
    heny
    Člen
    rhea , renatus mate pravdu !!!!!!!!! my piseme len o problemoch, aky su nezbedny.. mali by sme ich konecne zacat chvalit 🙂 moj uz nema problem na krizovatke na povel stop zastavit- dufam coskoro to bude robit aj bez povelu, a naucila som ho give me 5 :)) oboma labkami samozrejme, xixi… taaaaaak som sa tomu tesila ked po 10 min pochopil:)))
    #57363
    heny
    Člen
    …ozaj odkedy trenujeme chodzu pri nohe inych ludi si nevsima:)))
    #57364
    geppy
    Člen
    Takze aj ja sa musim pochvalit…dnes som moju malu nezbednicu nechala prvy krat volne behat bez voditka…..a som velmi milo prekvapena :D….mala som strach ze mi zdrhne alebo ma nebude vobec pocuvat…..isli sme poobede sa prejst k moru a hovorim mojmu priatelovi ,,co hovoris nato ,ze ju skusime nechat bez voditka,,….a on mi si si ista ??!! (aj on sa bal ze ked ju nechame bude behat ako splasena :D)……no moja fenocka je ta najlepsia a najposlusnejsia na svete!!!!! Zapiskala som-dobehla….aj ked sa trosku viac vzdialila..hned sa otocila a cakala….nemam slov…..som fakt milo prekvapena….aj sa trosku namocila v mori,tak sme sa smiali….prezili sme nadherny den 😀
    #57365
    heny
    Člen
    …geppy gratulujem a tesim sa s tebou:))) my sme dostali pochvalu od psickara ze na 7 mesiacov je nas celkom ,,kludny,, 🙂 ja som s nim bola vcera rano bez voditka, no taktiez supeeer. dala som ho sadnut, lahnut bezproblemov.ako som ho dala sadnut, pohla sa brana- pani ju s dialkovym otvarala.co ma velmi potesilo, strhol sa sice nanu kedze vedla nej sedel ale aj tak bol namna sustredeny a pekne vykonal povel:))
    #57366
    geppy
    Člen
    Dakujeeeeem Heny….budem sa snazit s nou chodit co najcastejsie takto k moru….to je jedine miesto kde ju mozem nechat bez voditka…bohuzial tu kde byvam si netrufnem nechat ju navolno…su tu same cesty a chodi tu vela aut….a v parku mozu byt psy len na voditku :(…co uz aspon nieco….a gratulujem aj tebeeeeeeee k uspechu……jaaaj a zabudla som…moja miluje macky…hahaha…v zmysle ze by sa najradsej rozbehla za nimi….takze asi dva dni dozadu skuska…chodnik…na jednej strane macka,na druhej strane macka….presli sme krasne bez problemu….bez skakania a tahania…len hlavu otacala…..hahahah 😀
    #57367
    heny
    Člen
    no supeeeer !! robite super pokroky!!! :))
    #57368
    heny
    Člen
    OTRIHALA SOM MU USKA ZO STROJCEKOM !!!!!! :)) skusala som ako Rhea radila,na necisto no neslo to.dnes som uvazovala ako to zase skusit.mozno sa budete smiat ale ono to fungovalo! som uvazovala kam ho dat aby nemal moznost zdrhnut. vlozila som ho plastoveho korbu, a ten polozila na pracku. najprv som mu zase len vrndzala okolo usiek. potom som skusila strihat, no nic, zase hryzenie a agresia na strojcek:(takto to slo 15min. potom ma presla trpezlivost, co bolo asi dobre.Som ho za krk schmatla a pritlacila na dno korbu a tak strihala vonkajsok usi. pomaly som ho uvolnovala, potom si sadkal, a bez NAJMENSICH PROBLEMOV som mu ostrihala vnutro usiek.tym mojim ,,tahom,, som mu asi dala najavo ze ja som sef a tie uska sa musia ostrihat..potom som ho vychvalila ,dala snack. tak sa tesiiiiiiiimmmm :))))… inak plazenie mu uz ako-tak ide, alebo dam ho sadnut pred neho dam 4 hracky a opytam sa ktora je lopticka, alebo macik:))
    #57369
    Renatus
    Člen
    Ty BRĎÓÓÓ…aký macher!?!

    My loptičku od macíka máme zvládnutú…baví nás aj hľadanie dobrotky pod plastovými pohárikmi…

    ALE von chodíme stále s “kvílením”…:-(((((

    #57370
    Smallblot
    Člen
    Náš rozlíši ježka, loptičku a kačičku. 🙂 Pred asi mesiacom sme sa naučili poprosiť o maškrtu, dokáže si späť sadnúť z ľahu – to bol pre nás taký pokrok, lebo nám to chvíľku trvalo naučiť sa. 🙂 A celkom často sa nám zadarí aj ignorovať cicušky, keď mu poviem, nechaj cicu! 🙂
    #57371
    geppy
    Člen
    jeeeeeeeeeeeej zlati…..aj moja vieeee……..poviem dones lopticku-donesie,dones kosticku-donesie,dones ovecku (papuca)-donesie….a potom miluje stiahnut mi z vlasov gumicku a hrat sa snou…..ja ju musim schovat (hocikde-vrecko,polozim na hlavu,atd….) a ona ju potom hlada….aka je zlata,tak sa vzdy snazi najst ju 🙂
    #57372
    heny
    Člen
    no sikovy su ti nasi hafani !!!!!!!!!!!!! :))) po mojom vcerajsom tahu si dnes nechal hlavicku ostrihat s noznickami:) vonku uz nereaguje na hrozne vrndziace motorky, a uz si aj konecne prestal mysliet ze kazdy cudzi sa s nim chce hrat:)
    #57373
    Ricardo
    Člen
    Oskarovi vypadol dnes prvý zúbok, než som ho však stihol ukoristiť a uložiť niekam na pamiatku, tak ho stihol aj zjesť…nevadí, bude ich asi ešte dosť 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.