Orech CUP 2012 – II. ročník Orieškiády Zlaté Moravce

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výstavy a podujatia Orech CUP 2012 – II. ročník Orieškiády Zlaté Moravce

  • This topic has 5 hlasov and 14 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48664
    dorothy21
    Člen
    Orech CUP 2012 alebo Medzinárodná výstava orieškov alebo čistokrvných psov bez preukazu o pôvode

    Dátum konania: ide o dvojdňovú výstavu 11.08.-12.08.2012 sobota/ nedeľa
    Miesto konania: štadión CALEX, Zlaté Moravce

    Priháste sa so svojim psíkom a podporte našich útulkáčikov, ktorí nemajú to šťastie byť milovanými…..

    Organizátori Vám pripravili bohatý program plný zábavy

    Príde aj Janka Hospodárová viac informácií na http://www.moraveckyoriesok.wbl.sk/

    #62110
    Super event 🙂 držím palce aby prišlo čo najviac havinou podporiť útulkáčov 🙂 bodaj by sa viacej takýchto výstav konalo aj v okolí ZV, BB :/
    cam00446.jpg
    #62111
    dorothy21
    Člen
    🙂 pridte pozrieť skuste autom alebo iným spôsobom. príde tam aj jedna moja kamarátka a tá je až z košíc 🙂 a to pojde vlakom a potom v bb pravdepodobne prestupi na autobus
    #62112
    katarina2
    Člen
    Mohlo by sa niečo také zorganizovať aj v Lučenci? Ja nemám auto a netrúfam si so svojím psíkom ísť autobusom alebo vlakom, je dosť hyperaktívny poľovnícky teriér, možno by ho do MHD ani nevzali 🙂 DDD
    #62113
    Katka, nemyslím si, že v LC sa niečo takéto bude konať 🙁 za dlhé obdobie dozadu som nič takéto nezaregistrovala :/ čo je fakt škoda…
    inak neviete ako to je s cestovaním psa v MHD? počula som, že musí mať náhubok :/
    #62114
    lilo
    Člen
    Veronika áno musí :-/ … aj vo vlakoch… ja s mojou cestujem často a dávam jej náhubok… síce raz som s mojou šla MHD bez náhubku ale vtedy bola ešte pomerne malá tak nám nikto nič nepovedal.. ale teraz by už isto mali námietky :-/
    #62115
    dorothy21
    Člen
    vodítko a náhubok ja cestujem často so psom plati aj pre autobusy, mhd a vlaky prípadne ak máš psa v prepravke tak nemusí mať náhubok a čo sa týka cestovania najlepšie sú vlaky lebo v tým málo ľudí cestuje.
    #62116
    no skvelé, ako chápem, má to svoj zmysel 🙂 len sa budem cítiť, že mám psa trhača, všetci sa budú na nás tak pozerať :/ a ešte sme MHd ani nešli, tak neviem ako bude reagovať na to množstvo ľudí a hluk
    #62117
    heny
    Člen
    u nas neviem ako je to s nahubkom… par krat som videla psikov – väcsich poväcsinou v elektricke, a stale betz nahubkov.
    rocky siel somnou asi 3 krat v elektricke, a bolo to ok. po 10min trosku knucal ale len preto lebo bol netrpezlivy 🙂 inak pekne sedel a cumel okolo seba .
    #62118
    no Engee stále nemá trpezlivosť, zvyknem s ňou sedávať 10 min na autobusovej zastávke, nech si zvyká postupne, no stále skučí :/ ale tak časom sa to asi zlepší 🙂 len v autobuse by asi ešte nevydržala :/ a ani ten náhubok nemáme kúpený..
    #62119
    heny
    Člen
    pytala som sa Petry, samozrejme aj tu musia mat psy nahubky…
    ked bol rocky mensi som aj chcela kupit ale vsetky boli velke….sme si vtedy robili srandu ze urobime nahubkom z jogurtoveho tegliku 🙂
    neviem si teda jeho predstavit s nahubkom :))))
    #62120
    heny, ale asi je to dobrý spôsob učiť psa, že niečo má na papulke nie? Lebo Engee bude riadne hotová, ked jej budem musieť niečo také dať na papulku :/
    #62121
    heny
    Člen
    urcite si casom zvykne na nahubok…. treba ju skusit niecim zamestnat aby ho az tak nevnimala…
    #62122
    no ja som niekde videla video alebo čítala, že je dobré dávať maškrtu na spodok náhubku a tak núkať psíkovi nech odtiaľ zje a prikladať mu to postupne viacej a viacej na papuľku atd, sa mi to zdá dobrý spôsob ako začať
    #62123
    dorothy21
    Člen
    nové informácie z facebooku 🙂 príde moderovať na výstavu aj veľká milovníčka psíkov Adela Banášová 🙂
    https://www.facebook.com/pages/Orech-CUP-2012/232578163519023
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.