Nechcú mi dovoliť psíka :/

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chcem psíka Nechcú mi dovoliť psíka :/

  • This topic has 8 hlasov and 71 odpovedí.
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 61 až 72 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64577
    heny
    Člen
    Ty to ozaj nechapes sabca…..

    Ide o to, ze si nas prosila o radu, a my sme ti poradili.
    Potom sa tu objavi tvoja kamaratka, ktora nas vsetkych zhodi lebo len ona ma pravdu a nikto iny,o to ide….

    Naco potom pises sem????

    Mala si zobrat tvoju kamaratku k tvojim rodicom nech ich prehovori ked ona vsetko vie a vsade bola,a nie na forum !!
    Ale tvoji rodicia by ju asi rychlo uzemnili…..cez internet sa da lahsie vyskakovat…..

    Keby nebola taka mudra tvoja kamoska a nezacala vsetkych urazat ostalo by pri tvojej teme…..

    A pre tvoje info….ked niekto s niekym nesuhlasi,napise sa to tu…..

    #64578
    wendy1
    Člen
    Heny ja by som napísala presne to co ty.
    #64579
    heny
    Člen
    🙂
    #64580
    sabca033
    Člen
    No dobre že ste mi chcli poradiť , aj ste mi poradili uznávam , len som povedala Madlenke nech napíše o tom že mini YT existujú a to aj urobila … len vy stále tomu neveríte -_- … a ešte ste mi o tej mojej téme vždy písali len negatívum o psíkovi.. ja by som chcela počuť aj pozitívum:DDD
    #64581
    katarina2
    Člen
    Presne tak, sabča, nepochopila si nás,- my sme Ti radili, len Madlenka bola zrazu veľmi rozumná a všetko čo sme my radili bola blbosť. Takže jej podpora je ok?- takou formou že zhadzuje názory skúsenejších?!
    #64582
    sabca033
    Člen
    Ja som nepovedala že je to ok.. ale vy ste zas nemuseli hneď na ňu útočiť ..
    #64583
    wendy1
    Člen
    Podľa mňa nemá zmysel ďalej písať, co si čakala že jej zlozime poklonu za jej rady a názory? Ja do tejto témy už ani nenapisem,nemá to zmysel.
    #64584
    heny
    Člen
    Wendy máš pravdu….
    Nemá to zmysel sem písať…
    #64585
    zita
    Člen
    Sabca,
    ano mat psa ma aj svoje vyhody. Nikto sa tak uprimne nepotesi ked prides domov ako pes. Je jedno ci je den alebo noc, ci si bola vonku vyniest smeti alebo sa vracias po tyzdni. So psom sa da “pokecat” o vsetkom, neodvrava a vzdy pocuva a neoponuje. Ked Ti je obzvlast blbo pes dokaze chmury pretrhnut a castokrat rozosmiat. Pes je vynikajuci “uchovavac” fyzickej kondicie lebo je mu jedno ci si unavena, vonku leje, fuka, snezi alebo prazi slnko, on potrebuje ist curat a kakat a tak sa ide von aj keby sa vonku certi zenili. Psovi nestaci ist na par minut. Nech sa deje cokolvek treba s nim ist aspon raz denne na pol hodinku na prechadzku (v pripade nasho Maxa to je nieco tesne pred poklusom). Vdaka psovi najdes spustu kamaratov psickarov, ktorych denne stretavas pri prechadzkach… No proste mat psa je bomba. Ale su to aj naklady a nesmierna zodpovednost nielen ho nenechat trpiet ale ho aj spravne vychovat aby svojou pritomnostou v byte nesposoboval skody ale aj neobtazoval susedov vystekavanim lebo sa nudi. Najvacsie skody a susedske spory “vyraba” znudeny a nevysportovany nevychovany pes.
    Ak mas tolko zodpovednosti a casu, tak mozes mat psa. Ak si tym nie si ista (a mozno aj Tvoji rodica, ktori Ta poznaju urcite najlepsie tiez) radsej pockaj aj ked Tvoje kamosky maju psov (je jedno ci mini alebo velkych, papierovych alebo cistokrvnych orieskov) kym budes vediet na vsetky nase argumenty povedat “Ano, je to tak.”
    A pozdrav Sabcu. Sice ma vytocila, ale dufam toho jej havosa nema ako doplnok k image, ale ako milovanu zivu bytost, o ktoru sa stara este o trosku viac ako by sa zdalo, ze staci.
    Prajem Ti pekne prazdniny a akokolvek to s Tvojim “psim snom” dopadne ozvi sa nam. Hlavne ked to ustekane chlpate cudo budes mat. Akykolvek problem tu mozes riesit s ludmi so skusenostami a podelit sa aj o vsetky radostne chvile co s havosom zazijes.
    #64586
    sabca033
    Člen
    Ďakujem Ti 🙂 a áno bola som už u Madlenky a stará sa o ňu veľmi dobre 🙂 a má ju veľmi rada (aj ja) 🙂 … A tak dúfam teda že to hava mať budem 🙂 keby áno, určite vám napíšem 🙂 alebo keby mi mama dovolila aspoň ten skúšobný deň že by som si ho požičala 🙂
    #64587
    sabca033
    Člen
    Ďakujem Ti 🙂 a áno bola som už u Madlenky a stará sa o ňu veľmi dobre 🙂 a má ju veľmi rada (aj ja) 🙂 … A tak dúfam teda že to hava mať budem 🙂 keby áno, určite vám napíšem 🙂 alebo keby mi mama dovolila aspoň ten skúšobný deň že by som si ho požičala 🙂
    #64588
    sabca033
    Člen
    Ahojte, ešte poslednú otázku mám. Keď má niekto astmu, a spôsobuje mu to srsť, je lepšie kúpiť YT lebo šak ten má vlasy nie? alebo aj nato je astma?
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 61 až 72 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.