Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 406 až 420 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61038
    heny
    Člen
    jasne ze napisem co new 🙂

    este som sa pytala Mata, nemyslis ze by si to vymyslela ? on hned ze mi preskocilo, preco by to robila… hovorim mu , aby mala dovod ho k sebe nepustit …
    lebo poznam rockyho, a nejak mi to nanho nesedi, on je takej priatelskej povahy, i ked je to mozno ine v tejto situacii. ked je pes v domacnosti nadriadeny nad inym clenom rodiny…..ktovie..
    …kolkokrat ked idem spat lezi mi na vankusi, poviem mu chod prec, v polospanku sa presunie, alebo ked sa mu nahodou nechce donho stuchnem a odide…
    a dost ma to sere ( prepac za vyraz) ze mne nic nepovedala….

    #61039
    geppy
    Člen
    Babenkyyyyyyyy neuverite co som naucila Geppy!!!!!!!!Ja este stale tomu neverim,ale budeme trenovat…hahahah…je to strasne smiesne (aspon pre mna) :))))))))Takze poporiadku….predvcerom som bola doma a obedovala som sama a Geppy ako vzdy ma pozorovala z dialky…akonahle som dojedla,tak som sa nanu pozrela a zo srandy som jej zacala vyplazovat jazyk,ale tak rychlo,ako jasterica 😀 (rychlo von a dnu,von a dnu)…a ja jej ze ,,Geppy opakuj po mne,sprav to,, a ona samozrejme namna pozerala ako na blazna a tocila hlavickou….a ja stale,ze nech to opakuje…a ona zase tocila hlavou…zasmiala som sa a nechala tak…ale co!!! vten isty vecer sme cez Skype kecali z priatelovym kamosom a on chcel vydiet Geppy…tak som si ju dala na kolena,lenze ona sa vrtela,ze chce ist dole tak som ju nechala….asi po 5-10-tich minutach nanu pozriem,lebo sedela pri dverach….pozriem smerom k nej a ona my vyplazuje jazyk!!!!!! presne tak isto ako som jej to ukazovala poobede….tak ja som jej to vratila a ona mne znova to iste!!!!! Vcera som nato uplne zabudla….ale dnes po vecery namna znovu pozerala a zacala vyplazovat jazyk tak isto….a ja priatelovy,,rychlo,rychlo pozeraj co som ju naucila,,!!!….tak som ja tak vyplazila jazyk asi 5-krat a ona to zopakovala…hahahah….a znovu ja a potom ona….ja som sa tak natom smiala….a priatel namna pozera a hovori…,,no neviem kto je viac sibnuty ci ty alebo ona,, :))))))..asi ja hahahhaah
    #61040
    heny
    Člen
    geppy to je fantasticke !!!!!
    nieco take skusit ucit by ma nikdy nepadalo :))
    je to ozaj super, a musi to aj velmi srandovne vyzerat :))
    #61041
    geppy
    Člen
    Je to strasne srandovne :)…ved ani mna by to nenapadlo,teda ja som to len tak zo srandy…kto vedel,ze ona sa to fakt sama nauci….ved pockaj,ja ju raz naucim aj rozpravat hahahahahah :DDD…to by bolo…!!!!
    #61042
    😀 😀 😀 nevedela by si to natočiť? 😀 už teraz sa smejem, ked si to predstavím 🙂
    #61043
    geppy
    Člen
    Ked sa podari,tak samozrejme…..to musim natocit,je to strasne smiesne 🙂
    #61089
    heny
    Člen
    dakujeme dievcata 🙂

    tak uz som vydata pani 🙂

    vcera sme prisli zo slovenska.taku smolu sme mali ze obaja sme ochoreli hned den po svadbe.
    ale vsetko klaplo. rodina dobre dorazila, pocasie bolo akurat, super.
    za ca tyzden budu foto od fotografa, zmenim si profilovku.

    #61090
    geppy
    Člen
    gratulujem Heny!!!! 🙂
    #61091
    heny
    Člen
    Ďakujem geppy 🙂
    #61092
    katarina2
    Člen
    #61093
    katarina2
    Člen
    poslala som sem milučké video, žiaľ toto sa bez registrácie otvoriť nedá, tak pardon, pozde som na to prišla, ale je to psík ako mám aj ja, zato ma to tak chytilo, len žiaľ môj z toho neovláda nič ako tento:(
    #61094
    heny
    Člen
    pekne foto mas 🙂
    #61095
    katarina2
    Člen
    Ďakujem, len ako vidím, mala som ho predtým upraviť trochu ztiahnúť nižšie, kým ho sem dám, lebo teraz vidím, ako mu tu chýba vrch hlavičky.
    #61096
    heny
    Člen
    …:)
    #61097
    heny, krásna nevesta si bola 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 406 až 420 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.