Kliešte

  • This topic has 5 hlasov and 24 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65283
    heny
    Člen
    Rocky ma prvy krat obojok,ten som na svk u veta kupila…maylo je este maly nato ale ked vyrastie aj jemu kupim taky:)
    #65271
    Edvina
    Člen
    Kliešť je už vonku…
    #65284
    Edvina
    Člen
    Aha,takže do tých 3-4€ /menej/ ? To je ok 🙂 tak keď budem mať čas,kúpim mu… Ďakujem! 🙂
    #65272
    heny
    Člen
    Super ze je vonku…ja by som asi velmi neporadila. Rocky tiez nema rad ked sa mu nieco robi pri papulke, ale vydrzi.raz som mu bodliaka vycesavala a vystrihavala,dobru pol hodinu to trvalo lezal ani necekol.ked mu vlasky striham pri papuli pri kazdom cvaknuti ho,, cukne,,
    Nema to rad ale pretrpi.
    #65273
    katarina2
    Člen
    Ak ste na to viacerý pomôžete si. U mňa je to horšie som na neho sama, keď mu napríklad vyberám škamričky zacviknem si ho medzi kolená, iste by som to tak robila aj s kliešťom hoci to je už trochu ťažšie a zdĺhavejšie vybrať ak nechcem aby sa odtrhol a polka zostala v tele. V najhoršom prípade by som šla k vetovi nech mi pomôže. Vo vašom prípade by jeden mohol odviesť pozornosť nejakou maškrtou ukazovať mu ju kým druhý vytiahne kliešťa a len potom mu dať maškrtu s pochvalou že bol hrdina že vydržal pekne.
    #65274
    JazzTime
    Člen
    Len zacvikavat medzi kolena dogu bude trosku horsie 🙂 pes by sa mal chytat pod spodnou sankou, hlavu pritisnut o hrud a najdvolezitejsie je zakryt oci druhou rukou. Pokial pes nema rozhlad mal by ostat kludnejsi… psikovi sa prihovarat, dolezita je intonacia hlasu nie slova 😉
    #65275
    Edvina
    Člen
    Ďakujem…nech už je tej kliešťovej “sezóny” koniec! Dnes sme zase z neho vytiahli kliešťa -_- … Ten obojok je na nič! Prosím Vás aký prostriedok sa Vám osvedčil proti kliešťom? Ďakujem za info 🙂
    #65277
    Edvina
    Člen
    A tú pipetu kupujete kde? A koľko cca. stojí jedna pipeta? 🙂
    #65276
    katarina2
    Člen
    My používame pipetu v období kliešťov každý mesiac mu to votriem na krk a medzi lopatky, zatiaľ kliešťa nemal, no neviem či je to kvôli pipete alebo sme mali len šťastie ale počula som že zvyknú aj očkovať proti kliešťom, treba sa popýtať u veta lebo neviem či to očkovanie zabráni kliešťom navštíviť Tvojho psíka, alebo je to len kvôli tomu že keby aj, tak nedostane boleriózu…
    #65278
    katarina2
    Člen
    Ja ju kupujem u svojho veterinára, nepamätám sa už čo stojí ale drahé to nie je ked kupujem vezmem hneď na celý rok teda minimálne 8 kusov od jary do jesene v zime netreba.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.