Kde spí váš pejsek

  • This topic has 27 hlasov and 51 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #50984
    Renatus
    Člen
    Môj podľa počasia…za burky pod mojim paplonom, v zime konča mojich nôh a v lete po celom byte, ke´d má pocit, že tam aspoň troch prudi vzduch…cez deň v svojom pelechu,xixixi
    #50985
    Aj moj spinka pri mne v posteli,vacsinou si lahne na koniec postele k mojim noham…neviem preco prave tam:)
    #50986
    Aj moj spinka pri mne v posteli,vacsinou si lahne na koniec postele k mojim noham…neviem preco prave tam:)
    #50987
    falco
    Člen
    mOj vetšinou pri posteli no nepohrde i čisto vypraním a vyžehlením prádlom
    #50988
    Moji psy spia so mnou v posteli ale su naucene tak ze ked si ja lahnem tak dvihnem paplon a obaja sa natlacia ku mne a je mi fajne teplucko ked je zima :DD Nechcem aby spali v pelechu, chybali by mi 😛
    #50989
    majka001
    Člen
    v pelechu, ktory je v posteli pri mojej hlave…najprv som ho “strazila” ako steniatko, potom to ostalo, ale pelech asi poje inam, zabera viac miesta ako pes potrebuje… a cez den kde chce a kde som ja
    #50990
    ja sa niekedy cítim ako obložený chlebík lebo malá miluje teplo a ochranu tak sa schúli pod perinou do uhla ohnutých nôh 🙂 a to moje veľké šteňa sa pokiaľ mu nieje teplo vystrie po celej dĺžke predomnou, ked mu je teplo sám zoskočí a prespí aj pol noci na dlážke na rôznych miestach…
    #50991
    moja ma dva pelechy ale najradsej spava v autosedacke pri posteli.Vnoci ked uz jej ostane chladno uteka k dcerke a pyta sa do posteli vopcha sa pod paplon kde je jej teplucko.Ale mamstrach ked sa zacne harat a bude chciet ist do postele.
    #50992
    ak ju nechcete dať kastrovať čo som ja urobila po prvej návšteve nejakého netopiera za 2 m plotom , tak určite sú na to nohavičky aj akoby vložky takže pohoda
    #50993
    Scylla
    Člen
    Kde chtějí, pokud jim není vedro, tak v posteli.
    #50994
    Lucia291
    Člen
    Naša má od začiatku svoj pelech (veľká umelohmotná prepravka s mäkkučkou dekou) v kúpelni. Niekedy kým večer pozeráme telku si tam ide sama ľahnúť, keď je už ospalá.
    #50995
    wendy1
    Člen
    Preco v kupelni?
    #50996
    tak to by zaujímalo aj mňa, je tam vlhko a nemá šancu na vás vidieť…:(
    #50997
    Lucia291
    Člen
    v kúpelni je od začiatku, vždy cez noc alebo ak nie sme doma. Nemôže sa volne pohybovať, lebo ničí čo príde. Keď sme doma, tak sa s ňou stále hrajú deti a tak dohliadnu na to, aby niečo nevystrojila. Je to kúpelňa (pre hostí), ktorá sa využíva iba na umývanie rúk a vôbec v nej nie je vlhko. Má tam dostatok miesta, svoje misky na žrádlo a vodu, hračky… Keď sme doma, tak je stále s nami. Až na tú noc, keď sa sama uloží do svojej “postielky”, dokonca sa jej ráno niekedy odtiaľ nechce ani vyliesť… 🙂
    #50998
    wendy1
    Člen
    Ma tam aspon denne svetlo? Cely zivot ju chcete nechavat v kupelni? Mali by ste vyskusat ci este nici veci,nakolko zubky by uz mala mat von. Nie som zastanca toho ze niekto psa chova v kupelni, aj ked je to len na par hodin. Skor chodba.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.