je možné ža sa chválenie a pamlsky za cikanie mojej fenke nepáčia?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa je možné ža sa chválenie a pamlsky za cikanie mojej fenke nepáčia?

  • This topic has 5 hlasov and 19 odpovedí.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60760
    heny
    Člen
    super 🙂 urcite sme viacery co robime obcas chyby pri vychove, ja takisto, ale snazime sa nie ? 🙂 nie sme predsa profesionalny cvicitelia velmi som rada ze som na tomto fore :))
    #60761
    geppy
    Člen
    baby jasne ze sa snazime a robime chyby…ale hlavne je to ze to robime,ze sa ich stazime vychovat :)…kolko ludi ani to nerobi…
    #60762
    suhlasim heny, veľa dôležitých vecí som sa tu dozvedela :)) dobre radíte 😉
    geppy, tiež musím súhlasiť, toto je môj osobne druhý psík, ktorého fakt VYCHOVAVAM, pretože ked som dostala pred dvoma a pol roka moju Daisynku, naučila som ju akurát tak cikať kde má a to je všetko :/ mrzí ma ked vidím ako sa chová, no ked ju chcem niečo učiť, tak sa len stiahne a utečie akoby som chcela od nej hrozné veci :/ proste typický maznák
    #60763
    geppy
    Člen
    Veronika ja mam toto tiez mojho druheho psika…prvu fenku som mala este ako mala,dozila sa 14-tich rokov,bohuzial pred 6-timi umrela….tu sme nikdy nic neucili a vsetko vedela,ta my chodila odjakziva bez voditka, stale pri nohe (iba raz zdrhla este ako mala ked sa harala ),sadnut,cakat a sadnut si ked sa prechadzalo cez cestu,nikdy nesla len tak za cudzimi psami…aj ked ako stena bola strasny cert,ale v dospelosti teda po prvom roku to bol fakt ,,uzastny psik,,
    #60764
    geppy, ja som ich neučila povely, nechcela som od nich sadni atd čo píšeš, ale mám pocit, že vekom sa psík nauči rozoznávať čo od nich chceme a potom je to už ľahšie s nimi 🙂
    to ma mrzí, že zomrela, isto si k nej mala silný citový vzťah 🙁 ale tak dožila sa krásnych rôčkov…
    tovar_003.jpg
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.