Jack Russell – plznutie

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Plemená Jack Russell – plznutie

  • This topic has 4 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47917
    majka001
    Člen
    Viem ze plznutie je v tomto obdobi bezne, ale vcera ked sa jasil s navstevou, vsimla som si, ze nejak moc plzne, vzala som ho von a po 15 minutach “kefovania” takou gumennou rukavicou s malymi hustymi vycnelkami aj tak z neho stale malo co padat. Vecer som ho okupala, rano zase z neho padalo dost. Zacal plznut ked sa oteplilo, hned bol cely koberec biely, to mi nevadi, po pouziti tej rukavice sa to zlepsilo, ale teraz sa mi to zdalo nejak moc vzhladom k tomu, ze pred par dnami som ho tiez “kefovala” alebo co to vlastne je. Mate to rovnake so svojimi JRT v tychto dnoch? A je pre toto plemeno vhodne daco na urychlenie vymeny srsti (spominane vo veterinarnej poradni), alebo je to zbytocne? je to nasa prva jarna sezona tak este neviem 🙂
    a ohladom kefovania – ma sa len v smere rastu srsti?
    #55649
    Teraz je to normalne ze plzne :-)Staci pravidelne vycesavat,a po vycesani ho vytriet vlhkou handrou.aa ja cesem len v smere rastu srsti no…
    #55650
    wendy1
    Člen
    V smere rastu srsti lebo sa moze poskodit. Aj ja si myslim ze v pohode, aj moja este stale plzne, ale uz menej, len je tam est evidno tu staru podsadu. Tam kde sa srst uz leskne tak je vymenena, tam kde je matna tak to pojde este dolu. 🙂
    #55651
    majka001
    Člen
    to on bude menit komplet celu? ja ze to vymiena postupne, ako ja vlasy, len ze teraz trosku viac pred letom… tak ho chudaka kefujem, stale ide daco dole, ale teda nahac z neho nebude, fajn 🙂
    #55652
    no nepomôžeme si , len denne vyčesávať …nakoniec aj to je spôsob ako s nimi byť v bližšom kontakte 🙂
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.