jack russel potrebujem poradit

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa jack russel potrebujem poradit

  • This topic has 4 hlasy and 5 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47663
    ahojte som tu prvy krat a aj psika mam prvy krat je mu 9 tyzdnov tak by som potreboval poradit ohladom jeho vychovi ako mam zacat a hlave naucit ho hygiene mam ho asi tyzden a snazim ho bravat vonku aby sa ucil vonku hygiene ale nie stale to ide stava sa mu ze aj doma nachadzam na urcitych miestach jeho … a miesta sa aj casto opakuju ja ho mam v dome a a chcem aby bol doma a neplaujem ho dat vonku, a ako priblizne to ucenie dlho trva lebo ja to vobec netusim aby som neocakaval vysledky za par dni:) a ako je to kupanim ako ho mam kupat ako casto? dakujem vsetkym ktory mi pomozu cim viac nazorov tym si to viac vazim dakujem vopred
    #53630
    Ahoj ja mam dvoch Jackov, to vencenie je u kazdeho individualne, takze to moze byt par dni alebo aj tyzdnov. Dolezite je brat havka stale vonku a ked sa vyvenci davat mu piskotku, to je najrychlejsi sposob. Kazdy psik sa uci individualne, hlavne nestracaj trpezlivost, necakaj zazraky 🙂 No a kupat co najmenej hlavne do pol roka by sa psik nemal kupat vobec lebo vraj moze stracat imunitu. Kup ho len minimalne, a s kvalitnym samponom , mohol by byt alergicky… A ak je len od blata tak staci oplachnut vodou :)A este ked ho chces mat doma kup si nejaku kefku nanho, ktora zbiera chlpy, lebo ja mam cely dom v chlpoch takze bacha na to strasne plznu.. 🙂
    #53631
    wendy1
    Člen
    Treba sa tu na fore trochu pohrabat a tam maet rady aj co sa tyka stravy, vencenia, kupania a pod.
    Vsetko to uz bolo tu rozobrane.
    Snad ak by ste chceli nieco konkretne vediet tak to sem hodte.
    #53632
    ahoj dakujem za pomoc, urcite tvoje rady vyuzijem lebo o kupani som ani nevedel a to je dobre lebo ja by som ho kupal asi kazdy druhy den aby bol stale cisty 🙂 a ako by si vyriesila sposob vencenia, ak som doma tak ho davam vonku ale cez noc … vau mam to vsade 🙂 pocul som o novinach ale neviem ako… dakujem
    #53633
    majka001
    Člen
    presne tak, je tu toho dost, a s tym vencenim – to je fakt individualne, nas jack ma skoro 6 mesiacov a ak vynimocne je dlhsie doma sam (6-8 hod), kopku najdem. Hlavne ho netrestajte – ziadne strkanie nufaka do mlaky a novinami po zadku!!! ja som chodila von tak 9 krat denne (z toho 2-3 krat na dlhsie, nech sa unavi), aby neboli nehody – hned rano, po jedle, po hre, po spanku, rozruseni…, naposledy o polnoci a potom o 5 rano… drzte sa:)
    #53634
    Kym je malicky tak bud musis vstat v noci alebo budes mat mlacku on proste nevydrzi… Moj nevydrzal tiez ked bol malicky teraz vydrzi cez noc. S tymi novinami co ja viem tam kde sa psik vyvenci tam by si mal dat noviny a pes by sa “mal” tam vyspinit, no a potom posuvat noviny postupne k dveram ako moj pes kde pride tams i pusti taze ja som to novinami ani neskusala… Kym budes prec asi ti ostava len upratovat 😀
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.