civava

  • This topic has 6 hlasov and 22 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54159
    prave som rozmyslala ze dam podlozku prec ale mam 3 aj polrocneho synceka a podarilo sa mu skocit do hovienka.Aked to urobi psik na tu podlozku je to ine lebo tak by mi cikal asi vsade hlavne koli syncekovi lebo sa casto hrava na zemi.
    #54160
    ono to chce naozaj len trpezlivosť a snažiť sa vždyaj hned po nehode vybehnúť aspoň na 5 min von
    #54161
    Dakujem budeme skusat dnes je to este horsie uz dva krat nadlazku cikala bola dlhcsie von dufam ze neprechladla lebo cika casto a nestihla ani na podlozku dobehnut…
    #54162
    no dnes je pekne ale inak to s tak malinkými netreba preháňať s dĺžkou pobytu vonku, lebo naozaj môžu prechladnúť, tak veľa trpezlivosti
    #54163
    wendy1
    Člen
    Ak to takto robi ze po navrate domov zvonku vykona potrebu, tak by som to skusila takto:
    prist vonku so psikom, pockat 2 min. a ist opat von, bude to pracnejsie ale za pokus to stoji a mal by to zacat chapat.
    #54164
    wendy, toto by ma nenapadlo veru, ale za pokus nič nedá, mohlo by to fungovať 🙂
    #54165
    no musime vyskusat.Ved aj ked sme na dlhej prechadzke aj je pustena aby behala ona vydrzi nic neurobit a prideme dovnutra rychle uteka na podusku a tam cika.Von sme aj 2 hodiny a ona nic.Este to vyskusame teda takto.Ved ked urobi potrebu vynesiem ju vzdy von a tam vysvetlujem ako malemu decku a to uz mame 5 mesiacov.
    #54166
    jozid
    Člen
    a co keb niekto napisal priamo nejaky postup ako to naucit. nas ma dva mesiace. dakujem
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.