Bojí sa konkrétneho psa

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes Bojí sa konkrétneho psa

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #47817
    Renatus
    Člen
    Môj Cavalier je v podstate pohodový 5-ročný psík, veselej povahy.Rád sa zoznamuje s “kolegami” na sídlisku.
    Až na jedného! Je to veľký “miešanec”, vyzerá ako vlčiak, ale kožušinu má ako tie veľké salašnícke psy, čiernu a kučeravú.
    Je to krásny 2-ročný pes, ale pre svoju veľkosť sa ho boja aj ľudia…neviem prečo, nebrechá, nevyskakuje a vidno na ňom, že by sa rád zoznamoval.

    Dnes som pri rannej prechádzke pred ním neuhla za činžiak, ale nechala som nech sa priblížia ku mne a môjmu psovi.
    Môj stiahol chvost a vliezol mi medzi nohy….Jednou rukou som hladila môjho a druhou toho veľkého fešáka a tichúčko som sa im obom privrávala…

    Moj psík si až tak vydýchol, keď nás ten druhý pes opustil a zase si veselo zdvihol chvost a prášili sme na druhú stranu, čím ďalej od “veľkého nebezpečia”…

    Ako ich skamarátiť? Je mi tak trocha toho veľkého hafana ľúto, lebo mám pocit, že by sa chcel hrať…

    #54981
    myslím že treba poprosiť majiteľku toho veľkého aby ho skúsila pridržať chrbtom , zadkom k vášmu nech si ho oňuchá alebo opačne malo by to prejsť ak to nezaberie treba sa zmieriť s tým že si nepadli do oka ved ani nám nieje každý sympatický…
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.