asi haranie

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47382
    michaela
    Člen
    Dobry večer prosim pomozte mi moja fenka ma uz 10 rokov a vsetci mi tvrdia ze sa hara ale ja tomu neverim lebo ked s nou idem vonku tak sa raz vycika a potom si len cupne a vytlaci krv stolicu ma normalu tvrdsiu ale je čiernej farby. A ked s nou pridem znovu dnuka tak stale snej ide krv ale to je mlačka krvi nie ako ked sa harala pred tym to boli len kvapky krvi.
    Prosim napiste mi co snou asi tak moze byt dakujem

    Michaela

    #52122
    michaela
    Člen

    Dobry večer prosim pomozte mi moja fenka ma uz 10 rokov a vsetci mi tvrdia ze sa hara ale ja tomu neverim lebo ked s nou idem vonku tak sa raz vycika a potom si len cupne a vytlaci krv stolicu ma normalu tvrdsiu ale je čiernej farby. A ked s nou pridem znovu dnuka tak stale snej ide krv ale to je mlačka krvi nie ako ked sa harala pred tym to boli len kvapky krvi.
    Prosim napiste mi co snou asi tak moze byt dakujem

    Michaela

    #52123
    MACINQA
    Člen
    Ahoj Michaela
    keď tvoja fenka cika … nema pri tom bolesti? Skus jej prehmatať brucho či pri dotiku nema bolesti a pozri jej vulvu či je zdurena ak sa to bude zhoršovať a vbude viac krvacať radšej zajdi k veterinarovi.
    Pekny deň
    #52124
    michaela
    Člen
    dakujem Macinqa no ukazalo sa ze to bolo len haranie ale ja sa o nu stale bojim predsa ma uz 10 rokov
    ale dakujem pekne za odpisanie:))
    #52125
    Scylla
    Člen
    Lidi, trošku vás nechápu. Když máte takovýhle problém s čubinkou, neřešte to po netu a jděte raději k vetovi.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.