ako naucit steniatko aby sa pitalo von

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chovateľská poradňa ako naucit steniatko aby sa pitalo von

  • This topic has 3 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #47105
    Dobry den
    Dostal som steniatko ma 5mesiace a neviem ako ho mam naucit pitat sa von niekedy sa vypíta ale dost casto cika chodievam s nim aj 5x-8x denne a niekedy aj viac.Vedel by mi niekto poradik aj v tom kedy prestane cikat tak casto.

    Dakujem

    #51470
    Dobrý deň, šteniatko treba vyviesť von po jedle, po hre, po každom vzrušení, po prebudení alebo odpočinku, každú hodinu nanajvýš dve. S pozdravom Adamovičová
    #51471
    havko.sk
    Člen
    Ale kedy sa nauci tak ze sa doma nebude pocikavat????????????????????????
    #51472
    Pokiaľ budete dodržiavať režim, čo som vám už písala, budete trpezlivý a ostražitý, malo by byť šteniatko čistotné po niekoľkých týždňoch, určite do veku šiestich mesiacov. Niektorému šteniatku to, pochopiteľne, môže trvať dlhšie, preto neočakávajte priveľa. Mladému mozgu šteniatok bude trvať istý čas, než zistí, čo je potrebné, a než získa úplnú kontrolu nad telom. Neočakávajte, že šteniatko bude stopercentne čistotné skôr, ako dosiahne vek šiestich mesiacov, najmä v noci, keď musí čakať niekoľko hodín, kým sa dostane von. S pozdravom Adamovičová
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.