zvracanie !!

  • This topic has 8 hlasov and 72 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48816
    heny
    Člen
    neviem ci mi stihnete niekto odpisat…

    rocky mi z piatka na sobotu v noci, cez den v sobotu aj teraz pred pol hod zvracal.
    zvracal dokopy asi 10x ,zltu penu.
    inak je ciperny, hravy. ci ma hnacku neviem.

    pravdepodobne nieco vonku zozral, henta krava blba ( sorry za vyraz) ale az mi idu slzy do oci od nervov, ho daco nechala pozrat.

    dala som vu vecer trosku ryzi, na 2x krat no nic…zvracal dalej . ale hlad mal, za normalnych okolnosti by sa suchej ryzi ani nedotkol.

    asi ma poslete k vetovi, len som sa chcela opytat, mam pockat este 1-2 dni , nechat ho do pondelka na ryzi ci radsej s nim ozaj ist na pohotovost ?

    s takym mnohopocetnym zvracanim som sa este nestretla :((((

    #63375
    heny
    Člen
    rocky dnes nezvracal-naposledy v noci takze navsteva u veta nebude hadam potrebna…
    #63376
    heny
    Člen
    poslednu dobu sem na forum chodite vsetcia tak malo 🙁

    rocky je fit chvalabohu.

    mato ze zvracal lebo mal hlad.(lebo len zlc zvracal) vravim mu to je taka blbost.
    teraz dostava omnoho viac ako ako ked som mu prvy krat varila.

    sice schudol teraz trosku ale nie velmi.
    i tak som sa rozhodla ze mu budem davat 2x denne zrat.

    on patri k ,,nenazrancom,, obcas to ozaj tak vyzera akoby chudak nedostaval zrat, ked najde stipec ten zozere-samozrejme mu ho zoberem, vreckovky atd, takze dufam ked dostane 2x denne jest ze sa to o nieco zlepsi…

    #63377
    katarina2
    Člen
    heny aj môj žerie 2x, síce ráno len tak naoko zo 7dg granuliek aby vydržal do večera, veď ani nám nie je príjemné hladovať a večer už riadna varená strava ale to už je okolo 16,30, no a keďže do spania je ešte ďaleko večer dostane žuvaciu kosť. Viem, že si sa zľakla aj mne by to nebolo jedno keď tvoj psík zvracal žltú penu, asi niečo zjedol čo mu podráždilo žlč, ale hlavná vec že vy zvracal, trošku diéty s ryžou mu nezaškodí, aspoň sa prečistí žalúdok a dúfam, že už je ok. Je pravda že teraz sem menej chodím aj ja lebo sú jesenné práce oklo domu, v záhrade, upratovanie pred zimou, niekto aj presádza alebo zasádza nové stromy- Október je na to ideálny a aj počasie praje. V podvečer keď končím, som rada že zaleziem pod sprchu a už rovno do pyžamy a oddychovať.
    #63378
    heny
    Člen
    tak hej, v dome je to ine ako v cinziaku.. prace v zahradke atd…

    no predstav si , rocky mi zjedol tvaroh s cerstvo nastruhanou mrkvou :)) juhuuu
    bala som sa ze sa mi toho ani nedotne, no zda sa ze mu to ozaj chutilo

    boli sme dnes vonku, co sa stalo… pasli sa ovce v ohrade, ohrada bola s plastu, nemyslim z v tom bola elektrika..rockyho vidim ze olizuje travu pri ohrade, zrazu tak zacal knucat akoby ho z koze drali !!!
    tak som sa zlakla :(( stiahol chvost a utekal prec , chvalabohu na privolanie sa rozbehol kumne, pozerala som mu tlamu, nic tam nemal. ale prisaham taky plac som od neho este nepocula:( potom sme sli zase okolo a bal sa.
    ktovie co sa mu tam pri plote stalo, ci ozaj v nom bola elektrika a ta ho ,,kopla,,

    mam otazocku::
    petra vravela matovi – ze ked rocky sedi dlhsie na nej alebo na svokre, ostane po nom maly mokry fliacik.
    preco ?
    ja som si to nikdy nevsimla u nho– i ked je pravda ze namne nikdy nesedi. ale ani na gauci som si nikdy nic nevsimla.
    je to nejaky ten normalny vytok z penisu ?lebo fliacik to je vraj maly na pocikanie sa.
    byt nas ani svokrin neznackuje, a neverim ze by si v lahu na nohach ,,cvrkol,, :))

    #63392
    heny
    Člen
    tak my spet od vetosa.
    rocky to prezije.
    je ok. mu dlllho hmatal brusko, je v poriadku, neni ani nafuknuty, ocka ok, dasna ok, ma podrazdeny zaludok.
    hned som mu vravela ci mu netreba sono robit, krv brat, ze nie.
    keby mal nieco zaseknute by neustale zvracal a bol by sklesnuty co on nie je.

    dal mu injekciu, dal nam sirup , vyzera to ako mlieko, Ulcogant sa to vola, je to na skludnenie zaludka , 2x denne 2 dni mu to musim dat.
    mame dietu, a zrat mu mam dat 4x denne malinko.ryzu, kura.
    stolicu som mu tiez zobrala tak sa do nej pozrel, kamienok v nej mal.

    ale vravel ak by nadalej zvracal, mame sa vratit a nejake ine vysetrenie sa urobi.

    a schudli sme !! 🙂 ma 4,7kg 🙂
    zas ho pochvalil ze dobre vyzera,ze ma peknu frisuru a ze tak ako on ma vyzerat yorkshire terier 🙂

    dufam ten sirup a injekcia pomozu a nebudeme sa musiet vratit spet…

    #63379
    heny
    Člen
    ozaj aj ronny adoptovanec v nocia a dnes zvracal, sice ,,len,, 4 x , takze matova teoria ze rocky zvracal od hladu je blbost 🙂
    adoptovanec je na granulach, rocky na varenej strave, takze ona ich nechala daco pozrat…
    ona bola s nimi vonku a obaja zvracali…hmmmm……
    #63393
    wendy1
    Člen
    Hlavne nech je zdravy, malo by mu to pomoct.:D
    #63380
    katarina2
    Člen
    Iste dačo pojedli čo nemali. Ja už zo zvyku, hoci ani nemusím, pozerám na môjho keď sme na prechádzke aby nielenže niečo nezožral vonku ale aby nestúpil do kaki alebo do skla, takže nám sa to už nestáva, že by niečo zožral vonku len poviem že fuj už aj z tade hlavu odvráti. Petra sa s nimi niekde asi za kecala, keď nedala pozor, alebo im niekto ponúkol nejakú maškrtku čo psíky nesmú. Za ten výtok neviem, môžu to mať v období keď sa fenky hárajú lenže psíky si to vylížu, po mojom nie je mokré nikdy nič, ale ani to vy lizovanie sa mi moc nepáči, no čo už?
    #63394
    katarina2
    Člen
    No všetko zlé je na niečo dobré, aspoň schudol a má ideálnu váhu. Držím palce aby mu už bolo len dobre.
    #63381
    katarina2
    Člen
    Ten tvaroh s mrkvou to je dobrota, pravdaže to zjedol aj ja môjmu robievam, hoci už dávno nemal a mrkvy sú už staré a mľandravé, ale ak ešte natrafím na takú dobrú čerstvú mrkvičku tak mu urobím zase dobrotu.
    #63395
    heny
    Člen
    dakujeme katka
    #63412
    maczky
    Člen
    Dnes ideme opat za nim. Vcera cely den nevracal, dokonca mu dali aj trosku jest, a vydrzal cez den, iba v noci sa povracal. Rozmyslali sme, ci to nebolo aj tym, ze mal aj malo, alebo zasa vela, aj ked zjedol iba 2x 20ml kasovitej stravy. Uvidime dnes ako sa mu bude darit, lebo pokial nebude cez den vracat, to bude znamenat, ze potrebuje uz jest. Uvidime. Dufame, ze sa coskoro da doporiadku, lebo je nam doma bez neho strasne smutno.
    #63382
    heny
    Člen
    no katka teraz som vstala , a nasla som odkaz od petry.: heny, rocky zase zvracal

    do pekla z coho ?? ved mu uz bolo dobre, a zase len ona bola s nimi vcera vecer vonku. mna ozaj slak trafi !!!!!!!
    katka ja ked mam psov na voditkach, oci mam na nich nalepene, rocky tan je velky zrac. obcas sa stane ze neskoro zareagujem, ze stihne uchmatnut nieco a pehltnut, ale nikdy nezvracal !!

    mozem mu dat aj 2-3 dni tvaroh ked ho mam nacaty ? ci budem riskovat hnacku ?

    #63396
    katarina2
    Člen
    No tejto noci sme sa mi trápili, Beníka zapieklo ale riadne, celú noc sa pýtal von hádam aj 6x a nič, snažil sa a nešlo mu to až nad ránom horko ťažko vytlačil štoplík, malý kus stolice na ktorej som videla aj trocha krvy, tak som mu urobila repíkový čas s trocha medom , potom už mal riadne stolicu, ale pre istotu dnes diéta lebo nad ránom aj zvracal. Ja viem, prežral sa – moja chyba, lebo už kvôli nečasu čo stále prší a potom aj sneh s dažďom sme neboli nikde a on sa nudil a otravoval, von vybehol len ciknúť a hneď späť. A ja som si včera piekla v rúre bravčové kolienko, vy voniavalo mu to, stále sa len okolo rúry motal, tak aby prestal s mot kaním sa mi popod nohy som mu dala skôr jesť nech je pokoj, mal kačacie mäsko uvarené v polievočke, dostal plnú misku kopcom, myslela som si že keď bude najedený prestane otravovať, ale on sa aj nudil čo kvôli nečasu sme nešli už 3 dni nikde tak som mu hodila kosť na hranie z tej bravčoviny, takú hrubú, že som si myslela že s tým sa len pohrá a bude pokoj on ju ale skoro všetku požral ako kto nejedol, tak toto mu už zaškodilo, preto nad ránom už zvracal a ja čo mu kosti nezvyknem dávať…, tak teraz som to dobabrala- ale ja som neverila že by ju aj zjedol takú hrubú?, ja som si myslela že sa s ňou len pohrá…- takže sme potom už celú noc poriadne nespali, stále kňučal že von a vonku sa chudák ako snažil tak snažil nešlo mu to. Tak som si nadávala čo som mu vyviedla, mala som mu tú kosť zobrať kým ju nepožral skoro celú.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.