Zmena správania po dovolenke

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chovateľská poradňa Zmena správania po dovolenke

  • This topic has 4 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48211
    Renatus
    Člen
    Neviem, čo sa stalo, ale máme vážny problém s akoukoľvek poslušnosťou…

    Cavalier bol so starými rodičmi na dovolenke týždeň v Bratislave, kým ja som bola na dovolenke mimo republiku.Po návrate domov a do “starých kolají” som zistila, že sa vlastne nič nevrátilo do starých kolají…

    Na vodítku sa hádže ako zmyslov zbavený, šteká na všetko, čo sa pohne, vo dverách ma ide prevaliť…a keď som sa so synovcom hrala na zemi s vláčikom, tak sa mi ňufákom strkal až pod tričko…

    Raďte…lebo mu ide o “život” !!!

    #57179
    heny
    Člen
    …moj je neposlusny po par hodinach u svokry:( …asi mal vsetko dovolene kym si bola prec nie? podla mna by si mala zase zacat s treningom poslusnosti. drzim palce aby bol zase ako predtym
    #57180
    heny ma pravdu, do starych kolaji to musite vratit vy obnovenim starych pravidiel a doslednym dodrziavanim vsetkeho, co platilo predtym. ja by som rozmyslala aj o dovolenke spolu so psikom nabuduce, je to male plemeno, nie je to problem. vacsi problem su stari rodicia, ktori nechapu, o co ide – asi sa snazili, netreba im to davat za vinu, len to v buducnosti eliminovat. zachovajte pokoj, silne nervy a hor sa do cvicenia poslusnosti.
    #57181
    Renatus
    Člen
    Jáááj…cvičíme, cvičíme….

    Včera som ale flexku pustila na zem, zmierená s tým, že ak sa môj pes rohodol ísť si svojou cestou, budem to akceptovať….chichichi

    Ale som si zavarila len ja…flexku povláčil cez nejaké Hovno, ktoré tam zanechali “zlatí majitelia malých 50 kg psov”…a tak sme rajbali psa, flexku, ruky…

    Prečo si to vždy odnesiem ja? Ale vtipné na správaní psa je fakt, že akonáhle sa vnútorne rozhodnem, že ho asi už “kašlem”, tak v tej chvíli je to ten najposlušnejší pes, tmoliaci sa okolo mojich nôh…

    #57182
    wendy1
    Člen
    Nezavidim to kupanie a umyvanie.:-( Na okoli mame vela psickarov, ktori maju aj velke psy a z toho je to tak 1/2 ze zbiera vykaly a druhi som myslela ze ked nas par krat uvidia, tak sa pridaju, zial asi “slepota” nedovoli. Nechapem ze im nevadi ked vecer idu a mozno slapnu do …. a mozno aj svojho psa a psici pri saleni sa mozu povalovat v exkrementoch.
    #57183
    Veď vravím, že príliš veľa pozornosti psíkovi škodí. Určitá dávka ignorácie (keď je situácia bezpečná) a flegmatickosti pomôže viac. Aj pozornosť je odmena, takže nemusí dostávať odmeny neustále a za nič.
    Čo sa týka exkrementov, pri 4 veľkých psoch a žiadnych košoch na odpadky sa toho dosť navláčim domov, ale ani to ma neodradí od toho, že ich budem zbierať. Pretože ako Murphy vraví, určite by som šľapla do svojho.
    #57184
    heny
    Člen
    ….musim dodat, ze ja mam sacky v kazdych nohaviciach, mikinach a kabelkach:) obcas mi to pride smiesne ,vsade sacky pozastrkovane xixi
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.