Zápcha

  • This topic has 2 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #48442
    Denny
    Člen
    Ahojte!

    Tak môj Denny je už 5.deň po kastrácii, včera sa pekne vyprázdnil, ale dnes som videla, ako mu to dobre nejde, možno preto, že pred tou kastráciou i po nej veľa nejedol, celkovo tento týždeň málo jedol, lebo má zápal močového mechúra, ktorý už liečime a tak je to už znova ten starý Denny a tak má zasa chuť do jedla. Včera jedol tak normálne, zopár granuliek a kuracie mäsko. A dnes mu nešlo dobre vyprázdniť. Nakoniec z neho niečo vyšlo, ale málinko. Čo mu môžem dať, aby nemal takú zápchu? Včera mu veterinárka kontrolovala rukou stolicu,povedala, že je normálna, no i tak som dnes na ňom videla, že mu to nešlo tak ľahko, ako kedysi.

    Ďakujem za rady! 🙂

    #58836
    Denny
    Člen
    Skúšala som túto tému nájsť niekde na fóre, dala som to i do vyhľadávača, no nič mi nenašlo, asi mi blbne internet, preto som to dala sem znova, tak sa nehnevajte! 🙂 Dnes pôjdeme tak či tak veterinárke na inj. ATB, ale tak viem, že ona nám bude odporúčať znova niečo od nej a do výplaty je ďaleko 🙁
    #58837
    katarina2
    Člen
    A čo ak by si mu dala ryby v oleji? to by ho možno trochu prehnalo a vyčistilo sa čo z čreva nechce von…
    #58838
    Denny
    Člen
    Ryby som skúšala, nechce ich 🙁 Ale vet. mi poradila mlieko. Tak mu asi toho troška nalejem…
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.