yorkshirsky terier

  • This topic has 4 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #46735
    13kelly
    Člen
    do kedy sa stavaju usi yorkshierskym terierom?pretoze moja fenka ma uz tri mesiace a este stale sa jej nepostavily
    #50100
    ….chcela by som sa poradiť s niekým kto sa tomu rozumie, veľmi túžim po yorkshirovi, najskôr asi fenka, ale ja som inú možnosť ako toho, alebo tú mini nezvažovala, teraz mi však väčšina známych povedala že sú strašne náchylný na choroby, naozaj je to až také zlé, je to veľký risk?
    #50101
    wendy1
    Člen
    Moj nazor je taky ze kazda rasa je nachylna na urcity druh ochoreni. Ak si kupite stena s PP, mate vacsiu sancu ze by stena malo byt zdravsie- samozrejme kupte u dobreho chovatela nie u velkomnozitela. Ak pojdete kupit stena, tak sa predtym bud poradte na fore koho Vam doporucia, alebo si najdite sami – hlavne pozerajte v akych podmienkach ziju psici, aka je matka pripadne otec. Takisto si pozrite aj dopredu rodokmen – napr. pri labradoroch viem podla rodokmenu zistit aky stupen dysplazie mali rodicia, prarodicia a pod. Neviem ci sa u yorkshira da nieco vycitat z rodokmena. Ale dobry chovatel Vam posle dopredu mailom pedigree ( rodokmnen ) matky aj otca.
    #50099
    robkoxxx
    Člen
    odporucam prelepit uska lepiacou paskou a aj ich ostrihat, aby nemali “zataz” pri vyvine. Mojmu v troch mesiacoch uz stali.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.