Výstava ČsV

  • This topic has 5 hlasov and 22 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48487
    vlčiak
    Člen
    zdravím vás všetkych chcem sa spytat ohladom vystavy ČsV ktory sa bude konat 24.marca .Kamarat ma volal aby som isiel s ním …neviem vzhladom na to ze som nebol ani raz chcem sa spytat či sa platí nejaky poplatok vstupu alebo niečo ine co by som si mal uvedomit pred vstupom.Dakujem za kazdu odpoved 😉
    #59365
    Sikovne videjko, fakt. S muzom sme si prezerali, je nadherna. Horna cast masky s ocami nam pripomina skor cv, zvysok tela zase skor no, aj ked je tam viac sedej ako pri cv. No je to skratka mix. A urcite sa to este bude menit. To zauhlenie zadku jej chyba. Ale neviem, nie som odbornik na standardy cv ani no. Myslim, ze ti to moze byt jedno, je uzasna.
    #59366
    vlčiak
    Člen
    Tak masku ma oči NO uši CsV a papula No:)zvysok na chudšieho NO ale mohutnejsieho CsV aj ked stale vravím ze :)čistokrvný NO :)a to zauhlenie zadku jej chyba ale nie vsetky NO to maju je to tak na 50% papierovy maju, obyčajní nie..Dakujem 🙂 len chcem vediet nazory skusenejšich 😉
    #59345
    Nela2011
    Člen
    Ahojky,
    ak dobre pozerám tak tá výstava by mala byť v Nitre (takže určite pôjdem pozrieť :)). Na tejto stránke máš všetky informácie : http://nitradog.sk/#platby.html
    aj platby, aj prihlášku 🙂
    #59346
    vlčiak
    Člen
    ked tak pozeram …neviem asi zle ale vstup je zadarmo ://))))))
    #59347
    Nela2011
    Člen
    Zadarmo určite nie je 😀 Ty chceš ale psíka prihlásiť na súťaž alebo len sa s ním ísť pozrieť?
    #59348
    vlčiak
    Člen
    Ved neviem..zadarmo určite nie ale mam taky pocit a ja chcem ist ako len divak bez psika:)
    #59349
    Nela2011
    Člen
    Aha, tak to by mali byť 4 eurá vstupné 🙂 Na posledných dvoch výstavách bolo tiež vstupné 4 eurá pre dospelého.
    #59350
    vlčiak
    Člen
    no no no presne toto som chcel vediet diky moc Nela 2011
    #59351
    Smallblot
    Člen
    Nezabudni si zobrať očkovací preukaz, s tým by si sa mal preukázať pri vstupe so psom – aspoň tak mi minulý rok dali odpoveď na moje otázky priamo usporiadatelia. Tiež sme chceli ísť ako diváci, ale aj so psíkom.
    #59352
    vlčiak
    Člen
    aha, ale ja chem ist ako len divak 😉
    #59353
    Smallblot
    Člen
    No veď hej, ale ak chceš ísť do areálu ako divák aj so psom – ako divákom :), zober si aj jeho očkovací preukaz, budeš sa s ním musieť preukázať pri vstupe.
    #59354
    vlčiak
    Člen
    nie nie …tento raz chcem ist pez psa:)
    #59355
    Smallblot
    Člen
    ach tááák 🙂 Tak nakoniec som ja nepochopila 😀 Potom teda očkovací netreba haha, alebo vyskúšaj, nech vedia, že to neflákaš so starostlivosťou o psa 😛
    #59356
    vlčiak
    Člen
    tak to vedia asi všetci ze ktory sme tu neflakame to s tymi doskohryzmi nasimi :DDDDDD chcel by som sa ist pozriet na tu vystavu kedzde mam krizenca ČsVxNO 😉
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.