vykusavanie srsti na prednych labkach, skrabanie :(

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa vykusavanie srsti na prednych labkach, skrabanie :(

  • This topic has 8 hlasov and 50 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62542
    wendy1
    Člen
    Kocky Wendy sa polepsilo, ale idem ju dnes este okupat a odcervit.:D Musim poklopat, este sa skriabe, ale je co som si vsimla tak uz len parkrat a aj usi sa nejako polepsili, takze to mozno bude ozaj len to ze jahna jej nerobi najlepsie, hoci teraz este trochu davam do novej znacky staru. Vo stvrtok ideme na vystavu, tak nam drzte palce.:D
    #62558
    Nela2011
    Člen
    Billie sa tiež dosť škrábe v posl. čase.
    A to stým svrabom neviem, nikto ma na to vonku neupozornil, žeby jeho psík mal ten svrab a ja psíkom uši nekontrolujem, keď pôjdeme na to očkovanie, tak sa na to spýtam, nech mi čosi poradí.
    #62559
    wendy1
    Člen
    AHojte, mam potesujucu spravu aj ked som zo seba zhrozena. X krat som jej pozerala srst a az v sobotu vecer som jej nasla kruh asi 3 cm s priemerom, pod klucnou kostou ako sa jej krci koza pod krkom a srst z bokov jej ju prekryvala zrejme preto som to nevidela. Bolo to vsetko zrejme z toho hnusneho obojku Scalibor. Ja uz asi prestanem davat rady, ako som ho chvalila, tak uz nemozem, hoci klieste nemala, a pritom som jej ho davala kazdy rok a nikdy tieto problemy neboli. Nechapem,ale som rada ze skrabanie prestalo a ak to bude dobre, tak som rada ze je to len tento problem. Takze acana s tym mozno ani suvis nemala. Kazdy vecer som jej ho davala dole a ked si predstavim ze chudinke som ho kazde rano nasadila tak mam na seba nervy. Skrabanie prestalo, vcera sa poskrabala iba raz a aj to na sekundu, co predtym sa skrabala aj 10-15 x denne a dlho.
    😀 😀 😀 Mam zatial neskutocnu radost.

    #62561
    heny
    Člen
    usny svrab sa prejavuje dlhym a väcsinou pomalym skrabanim sa na uskach.

    my ideme asi v stvrtok vetovi, hned berem oboch lebo sa zase obaja skrabu 🙁 mne sa zda ze tie kvapky nie su dobre, neni to ziadne antibiotikum, len nieco na infekcie. .. no uvidim co povie veto..:(

    #62562
    a v uškách je nejaký výtok? alebo nejaké fliačky alebo niečo podobné? či to je niečo hlbšie vnútri?
    #62563
    wendy1
    Člen
    vacsinou by mal byt drolivy vytok, a vraj je mozne usny svrav vidiet ocami, myslim ze v casopise Pes plus teraz pisali o usnych problemoch a tam je aj znazorneny usny svrab ale v horsom stadiu.
    Veronika viem ze som starsia, ale hadam este mam daleko do dochodku.:D
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.