vykusavanie srsti na prednych labkach, skrabanie :(

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa vykusavanie srsti na prednych labkach, skrabanie :(

  • This topic has 8 hlasov and 50 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62547
    wendy1
    Člen
    Dakujeme heny, vcera to bolo trosku horsie to skrabanie, neviem ci preto ze som ju pre istotu kupala so samponom a sme aj odcervovali, ale nic v stolici nebolo.
    #62565
    Nela2011
    Člen
    keď má psík ušný svrab má v ušku hnedý zapáchajúci výtok a tak ako písala Heny, uško si často škrábe dlho a pomaly
    #62534
    wendy1
    Člen
    Dakujeme 😀
    #62548
    viem, že je to mimo tému, ale my dneska tiež odčervujeme… je to normálne, že vet nám dá vždy iné tablety? viem že engee rastie, ale je to ok? dneska máme takú oválnu oranžovú, alebo tehlovú a doteraz nám dal okrúhle biele… je niečo, čo počas odčervovania nesmie pes žrať?
    #62549
    wendy1
    Člen
    je dobre ze vet ti dal iny pripravok, je dobre to striedat, lebo nieco zabera viac nato a pod. Neviem o tom ze by pes nemohol nieco jest pocas odcervenia.
    #62566
    heny
    Člen
    wendy denny nebudem pisat lebo aj tak musim oboch zobrat k vetovi ..
    ozaj, moj prvy YT ako som spominala casto trpel svrabom. no ale vtedy ako mu bral vzorku po mikroskopom mal take akoby male pohybujuce sa cervicky ci ako to napisat. nebol to usny svrab ??? veto vravel ze svrab no ale neviem teraz….:) ci v tom vytoku su tie parazity? hej nela uska dost smrdia ..
    #62535
    wendy, čo sa týka toho obcikávania si labiek… ja neviem či je to nemotornosť, ale aj Daisy si sem tam obciká labky :/ náhoda?
    #62550
    ok, dakujem 🙂
    #62567
    wendy1
    Člen
    ano Heny mozes ich vidiet a mozu byt v tom vytoku, jedine usny svrab ako som pisala moze byt viditelny volnym okom
    #62536
    wendy1
    Člen
    asi ano, u Wendy som si to nevsimla a so zadnymi nema nic 🙁
    Vcera som ju poriadne vycesala, neviem ci sa mi to zda, ale je to ovela lepsie, vonku sa poskriabe uz minimalne, musim poklopat. Neviem ci to bude aj zmenou stravy a mozno aj zabralo homeopatikum, ale zda sa mi to lepsie. Dnes sa napr. poskrabala len raz co som bola doma. Vonku ani raz, vcera na chate som ju za cely vecer videla iba raz poskrabat, akurat som si vsimla ze je velmi stekliva ked som ju cesala hrebenom na bruchu a pod prednymi labkami.:D Predtym az tak stekliva nebola, alebo som si to nevsimla a bolo vidno ze jej to robi dobre, lebo prvykrat mi pekne lezala a Smallblot vies co? Vcera si prvykrat uvedomila vonku na podlahe ze je lepsie aspon vecer lezat na tej podlozke, co som pre nu kupila na vystave v BB.:D POtom sa z nej ani nechcela pohnut. Takze asi ju teraz budem denne pravidelne vycesavat a idem kupit rybi olej, vraj je dobry na oci, klby a samozrejme koza, srst.:D Ale na krv ideme tak ci tak. Dufam ze uz bude len zlepsenie.:D
    #62568
    heny
    Člen
    🙂 uz som myslela ze veto sa vtedy sekol s diafgnozou kedze nikto tu nespominal pohybujuce sa parazity 🙂 ja dnes zavolam vetovi a dam na stvrtok termin.
    uvidim ci ho zaockuje ked si uska skrabe. .. a hadam to svrab nebude:(
    #62537
    Sue
    Člen
    sandy to tiez robila kvoli ranke a kedze som sa bala ze to prerastie do zlozvyku pri ktorom by sa opakoval scenar vytrhavania srsti atd. cistila som to dezinfekcnym prostriedkom ktory nielenze dezinfikoval, rychlejsie hojil ale aj odradzal od lizania neprijemnou chutou, takze moze byt ze by to bol zlozvyk, nemala predtym nejake ranky alebo ju nieco nepodrazdilo? napr. vcela, komar
    #62551
    wendy1
    Člen
    Ahojte, dnes sme boli na krv, o piatej mam volat, budu vysledky, davala som jej robit kompletku + vysetrenie hormonu. Tak dufam ze to bude ok.
    #62552
    geppy
    Člen
    wendy drzim palecky….dufajme ze bude vsetko ok 🙂
    #62569
    Nela2011
    Člen
    tie parazity vraj v ušku kladú vajíčka a rozmnožujú sa, a potom to ma psík horšie a horšie.. keď sa to lieči, aj to dlho trvá kým sa toho celkovo zbaví, kým všetky tie parazity podochnú…
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.