vrcanie

  • This topic has 4 hlasy and 17 odpovedí.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Autor
    Príspevky
  • #64370
    heny
    Člen
    Zita ja mam zase opacny ,,problem,,ja by som mala pribrat a nejde to.za dva tyzdne dofci som pribrala ubohe kilo.stale som bola stihla, ale pred par rokmi som mala 5kg viac.ale zas je to fajn ked nemusim davat pozor co a kedy jem….:)

    suhlasim s vami co sa tyka prijmu–vydaju.
    Aj s veronikou ze telo si mozno tuk ulozi lebo dostane malo.
    Budem mu davat viac zeleniny,jemne zvysim davku, lebo maso potrebuje.
    Na tri casti to delit nechcem,lebo to by bolo ozaj uz malo…

    Katka teraz ma uz ovela krajsiu postavu ako schudol. Viem ze niektore psy po kastracii maju nabeh na priberanie, su aj specialne granule pre kastrovane psy,ale ja mu uz nikdy tie granule a konzervy nechcem dat.
    Barf neni drahy,a zere jedlo jemu prirodzene….
    Musim sama na to prist kolko mu davat….

    Rocky ma tri-4krat dotyzdna 1-1,5hod vychadzku.
    Okrem toho somnou dva krat denne min 20-30min,o piatej ide svokre ta byva ale par minut od nas,a vecer ked ide petra so psami je to ca 15min.
    Je to dost nie?ked je somnou vonku je na volno takze beha, ja mu aj aoprtujem drievka.

    Ma teraz napadlo,do prace k nam chodi dietolog,jeho sa tiez mozem opytat:)ten mi radil ako pribrat 🙂

    Kocky velmi pekne vam dakujem za rady

    #64371
    v3ronik4
    Člen
    Tak skus teda viac tej zeleniny trosku a uvidis ae verim ze sa vam coskoro podari dostat do chcenej podoby:-)A tie prechadzky si myslim ze je dost my mame tak podobne, takze msuisme trosku viac papat aby pribral:-)
    #64372
    heny
    Člen
    Tiez si myslim ze mame dost prechazdky…..ja az extremne vela:)))v robote sa nabeham az az plus prechadzky s rockym…..

    dnes som mala volno, rano som bola hodku s nim vonku ,poobede hodku a pol….taka som unavena…:(

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.