uzivatel Susannat

  • This topic has 5 hlasov and 8 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47963
    wendy1
    Člen
    Neviem no, taketo prispevky nie su urcite pre nikoho zaujimave. Ak nieco chcem tak si to vygooglim. Nevieme stopnut tieto prispevky co s havko.sk nemaju nic spolocne?
    #55983
    Smallblot
    Člen
    Hm, to je nejaký fajnový spam, užívateľ by sa mal zablokovať a samozrejme by sa mala následne vylepšiť ochrana stránky proti takýmto neželaným reklamám.

    Obávam sa, že po tom, ako často tu reaguje Admin na otázky a žiadosti, sa toto tiež tak rýchlo nevyrieši. 🙂 Doteraz som neobdržala odpoveď ani len na tie správy…

    #55984
    majka001
    Člen
    blokovat ju/jeho, vymazat prispevky, podla IP adresy zistit kde byva, ist tam a vyliat na nu/jeho vedro farby, za to spamovanie
    #55985
    Smallblot
    Člen
    To nerobí človek, to je nejaký vír, alebo proste počítač… ošetriť sa to dá napr. tým, že sa budeme musieť opisovať tie znaky z obrázkov, počítač to nespraví. Ale seriózne by sa s tým dačo mohlo začať robiť…
    #55986
    majka001
    Člen
    ten virus nevznikol sam a nezaregistroval sa tu, ma svojho “panka”… och ja by som takychto hackerov, ktori vytvaraju spamy a kadejake podobne otravnosti najradsej poslala na nutene prace… stale to tu pribuda 🙁
    #55987
    wendy1
    Člen
    🙂 suhlasim
    #55988
    Smallblot
    Člen
    Hej hej, sám nevznikol, ale momentálne sa sám už šíri, začína to byť dosť otravné, lúštiť, ktoré príspevky sú naozaj nové a ktoré sú len spamy. 🙁
    #55989
    myslím že by admin mal vytvoriť lepšiu ochranu, takto príde o nás všetkých
    #55990
    Renatus
    Člen
    Hovorí sa, že v každej firme je jeden ktorý “vie”…toho treba nájsť a odstreliť! A vraj už potom bude pokoj…:-)))))
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.