Strihanie pazúrikov a kúpanie

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Starostlivosť o vzhľad Strihanie pazúrikov a kúpanie

  • This topic has 5 hlasov and 20 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65422
    Renatus
    Člen
    Psíkovo prirodzenie je háklivé na teplotu vody…to čo inde znesie, je na “vajkách” už horúce! Ak znížiš teplotu vody, a hlavne v lete, tak si sprchu odspodu užíva – chladí ho!
    #65423
    katarina2
    Člen
    ja vodu stále skúšam aby bola primeraná na psíka ale si myslím, že aj samotná sprcha pichá na vajká zato už tam len hubkou idem.
    #65424
    heny
    Člen
    Ja som nejak mimo :)))) nedá mi nereagovat..
    A kocky nič proti vám!!!!!
    Tiež si neviem predstaviť že by pes namna vracal pri,, bežných,,úkonoch.A to mam už dvoch.
    Rocky ako pubertak mal problém keď som mu uši strihala, razom som ho zrušila.pri maylovi-od malička som sa mu babrala V očiach,ušiach,zuby pozerala.. Drží…kúpanie takisto.obaja držia ako hluchý dvere.po kúpaní poviem hotovo A šup vyskočia Z vane.
    Suseda má utulkaca už 3roky A nemôže mu ani na ľadu siahnuť.ktovie čo mu robili…ale aj tak,po 3rokoch by psík už mal získať dôveru,A keď nie niečo neni OK Vo vzťahu pes/majiteľ.

    #65425
    Renatus
    Člen
    Chi-chi…ja by som si s hubkou moc nepomohla…môj má vajka schované v srsti…:-)
    Ale tiež má tendenciu opustiť sprchový kút, pokiaľ ide o hygienu podvozku!
    #65426
    katarina2
    Člen
    tak len dobre povymáčať vo vani s vodou tak vysoko aby boli vajká ponorené, no ak chceš usporiť vodu tak stlačiť dole riť do lavóra ale to by si mala asi v byte mláku, tak iba ak niekde vonku na dvore alebo na terase, neviem aké máte možnosti…:)
    #65427
    Renatus
    Člen
    No ešte to..tóóólko vody! Musí tu chvíľu vydržať a hotovo! :-)))
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.