správy

  • This topic has 5 hlasov and 8 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47908
    Smallblot
    Člen
    Neviem či viete aj o tejto chybe – ale po aktualizácii mi zmizli správy, neviem či všetkým, každopádne sa do nich neviem absolútne dostať.
    Fotku v mojom účte mám v originál veľkosti a keďže je o niečo väčšia, tak mi prekrýva veľa príspevkov a jednoducho na ne nevidím.
    #55575
    majka001
    Člen
    hej, tu fotku mam aj ja cez viac nez obrazovku 🙂
    #55576
    havko.sk
    Člen
    Ahoj, spravi sa mi obnovit nepodarilo alebo fotka je opravena! Zlepsil som moznosti nahravania fotiek az do 5M
    #55577
    Smallblot
    Člen
    Som rada, že už správy idú :), ale mám ešte jednu vec, ktorá by sa podľa mňa mohla zmeniť. A síce tvar tých správ. Keď píšem dlhšiu správu, je neskutočné ako sa natiahne smerom dole, myslím, že by mohli mať trošku viac miesta aj v rámci šírky, nech sa nemusí stále toľko rolovať alebo večne chytať posuvník. Rovnako ak chcem v tých správach čosi nájsť – pokiaľ ich tam mám viac za sebou, musím rolovať donemoty. Alebo si stále začínať písať novú správu, aby mi to nevznikalo. Možno je to drobnosť, ale ja by som to veľmi rada uvítala, pokiaľ je možné to zmeniť/upraviť.
    #55578
    wendy1
    Člen
    Aj ja. 🙂
    #55579
    Smallblot
    Člen
    Možno hlúpa otázka, ale číta tu niekto tieto “postrehy”? 🙂 Lebo čakám aspoň akési vyjadrenie a kde nič, tu nič. 🙂
    #55580
    zuz
    Člen
    Ani na moje. Asi sa k tomu dostanu az cez vikend:(
    #55581
    Smallblot
    Člen
    Ja som to písala 30.4., obávam sa, že ani cez víkend sa k tomu nedostanú 🙂
    #55582
    havko.sk
    Člen
    Postrehy si citam.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.