Setkání s R. Desenským na Slovensku

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výstavy a podujatia Setkání s R. Desenským na Slovensku

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47809
    Scylla
    Člen
    19.3. bude setkání s R. Desenským na Slovensku, v okolí BB. Bližší informace na dogforu nebo na webu psycholog-psu.com.
    #54940
    majka001
    Člen
    ja by som rada sla, len samozrejme bojujem so svojou hanblivostou, ci to nebude blbe ked tam nikoho nepoznam, vacsina ludi sa tam pozna aspon z fora na stranke p. Desenskeho… Ale potrebovala by som poradit, resp. nazorne ukazat ako zvladnut istu situaciu, aj ked ako sa poznam, nazivo sa budem hanbit aj opytat 🙁
    Len mam otazku, ako to prebieha na akcii takto v terene, ci treba nieco priniest alebo co, aby mi tam nebolo este aj trapne…
    #54941
    Tchor
    Člen
    Myslim ze se nemas ceho bat – klidne jed. Co mam zkusenosti tak to prozpeje jak tobe tak psovi.
    #54942
    Scylla
    Člen
    Bude tam spousta lidí a snad se tam taky dostanu, poznáš mě podle bělouše se širokým hnědým koženým obojkem. Nesťyď se a jdi se ho zeptat, na co potřebuješ.
    #54943
    majka001
    Člen
    no, tak mame vsetko naplanovane tak, ze pojdeme, snad sa dovtedy nic nestane. Ak by dakto este chcel ist, tak tu su suradnice (prebrate z psycholog-psu.com)
    http://maps.google.sk/maps?f=q&source=s_q&hl=sk&geocode=&q=%2B48%C2%B0+48%27+26.76%22,+%2B19%C2%B0+24%27+41.98%22&ie=UTF8&ll=48.767052,19.507599&spn=0.339438,1.153564&z=11
    ak dakto by chcel sa s nami zviezt, tak nech sa kludne ozve, pojdeme smerom od Novych Zamkov/Nitry a potom sa vraciame do Blavy, trasu prisposobime podla potreby. Sme 2 a nas krpec, tak vzadu bude volne).

    Este raz sa spytam, treba daco priniest alebo tak? mam z toho pocit ako ked som sla prvy raz do skoly 🙂

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.