Royal Canin Anallergenic

  • This topic has 4 hlasy and 20 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64956
    heny
    Člen
    Eee necitala som….Si dobre nastudovana :’)

    Ja som velmi spokojna s nasim krmivom aj zlozenim…uz len medzi dvoma sa musim rozhodnut…:)

    http://www.paneon.net

    http://www.alsa-hundewelt.de/shop/nassfutter-frisches-hundefutter-feucht-frischebeutel/c/frischebeutel

    Wendy ak vies trosku po nemecky kuknes sa na to?
    Od Alsy krmim len tymi frischbeutel.

    Paneon ma znama krmi 2roky tym je veeelmi spokojna,,,je to nejaka rodinna firma objednat vies len cez email…klikni na tier nalavo…
    Paneon garantuje 100%deklaraciu ci co..teraz testujeme tieto.

    #64957
    heny
    Člen
    Tak ja som vcera urobila objednavku u ALSY. Maju aj tie cerstve vrecuska ako single protein- light.
    Obsahuju len jeden druh masa,znizeny obsah tuku tak skusime:)
    #64958
    Nela2011
    Člen
    fuuuha wendy, tak to si ma teraz nepotešila, ale v tomto bohužiaľ u nás doma ja nerozhodnem. Na koľko nezarábam, naši kupujú granule a papanicu Billkovi, ale zas vždy poradím a nechajú si aj poradiť. Len my máme ten problém, že sme konečne Billiemu našli granule, ktoré mu chutia a sú to práve RC. Tak teraz fakt neviem čo spraviť, lebo už sme vyskúšali veľa druhov.
    tie surové kosti navrhnem a skúsime snáď, hádam to nevyvracia, lebo on je na také veci expert, ak to vôbec dá do papuľky..
    #64959
    wendy1
    Člen
    Heny a nevies dat do slvenciny to zlozenie. Ja som skusala nato pozerat, podla toho co som si ako tak domyslela sa mi zdaju obe super, ale mne osobne sa asi viac paci paneon. Ale ani alsou nemas co pokazit.
    Len skus to prelozit. Heny co stoji ten paneon a kde ho viem kupit? Da sa objednat aj na SVK? Nevies sa ich opytat a co by stalo postovne? Dakujem. Tam aj vitaminy podla toho co som prelozila ako tak, nie su chemicky dodane.
    ZLozku po zlozke.:) Lebo NJ nie je moja silna stranka.
    Nely za tu cenu mas urcite lepsie granule a hadam mu aj budu chutit aspon ako RC.
    Vcera som pozerala Wendy usi, jedno ma cistucke, druhe ma mierne zanesene, ale nie je to hroza. Skrabat sa skrabe tak 2 x denne a niekedy ju nevidim cely den sa poskrabat. Ale teraz aj plzne, takze moze to byt aj to.
    Ja som zacala krmit tymito:
    http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/acana/acana_classic/381257#composition
    Hadam to nezarieknem, ale vyzera to na lepsiu cestu.
    Nely skus mu dat najprv napr. kuraci krk, my sme zacinali krkmi. AK sa bojis kosti. Krk je aj obaleny masom. Teraz davam uz aj trupy kuracie. Len tie dlhe kosti povyberam, myslim tie tenke. K tomu mu daj vlocky mierne zaparene a ladovy salat s lososovym olejom napr. Ale bravcove kosti nedavaj, niektore psy to velmi zle znasaju a hrozi az smrt.
    Nely ake granule ste skusali? Mozno mu budu robit dobre, len ci aj vnutorne. Nakolko to zlozenie sa mi ozaj nepaci a hlavne ta soja a perie.
    Heny ty mu ale pridavas nejaky zivociscny tuk? Tuk pes k zivotu potrebuje pre dobru srst a kozu. Hadam pribral? AK nie tak mu neznizuj tuk a zvlast teraz v zime. Vsak on bude vo forme ked pride teplo a aj schudne, ved vsetci mame o nieco viac v zime. Wendy sa napr. teraz dobre drzi vahovo a zda sa mi ze sa viac rysuje. My mame dost nizky hruby obsah tuku okolo 10% ale kazdy den jej davam 4-5 vstreky z davkovaca lososoveho oleja.
    #64960
    heny
    Člen
    Dakujem wendy….myslis zlozenie na sacku-doze?

    Znama sa tiez vyzna, alsa a paneon su naj podla nej..ona ma 2roky paneon,tiez vravela ze alsou nic nepokazim… rocky je fit,nehnackuje -naopak ukazkove ma, nezvracia,neskrabe sa, srst je pekna…
    Co sa tyka ceny,cim vacsia doza tym lacnejsie ale lacne su neni.
    Ja sa opytam tej znamej ci im vie napisat email ci by poslali na svk….ok?

    alsa a paneon nie su na svk, platinum hej-tym krmi petra ale Marco Varhol na dog fore dobre o tom nepisal.neviem ale ten na vsetko zle pise….chcela som mu linky poslat na alsu a paneon ale radsej nie:)
    Ked chces daj si tam do vyhladavania platinum.

    #64961
    heny
    Člen
    Zabudla som k tomu tuku::: nepridavam mu nic okrem sem tam lososoveho oleja.tak ako ty to staci nie?
    Znama vravela ze kraaasne schudol ze sa to neda porovnat s letom, ale co ja viem podla mna ma este z coho schudnut…:)
    neni na extra diete,dostava aj snacky, a tak…
    Zradlo mu nejak nevatim,od oka mu davam, a po jedle dostane aj mrkvicku:)
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.