Recepty

  • This topic has 9 hlasov and 68 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60099
    :))) to poznám, ja som človek, ktorý bez spánku nevie fungovať, tie prvé noci, ked hnačkovala krv a vkuse som to musela riadiť a celkovo som bola po druhej nevyspatej noci tak psychicky vyčerpaná, že som sa doslova nahnevala, vzala tabeltku naspanie a na druhý deň som už bola ok, strašne mi tá noc pomohla a odvtedy sa to vpodstate zlepšovalo… tiež pri nej neexistovalo vyspávanie, hned ako som vstala, len som sa učesala obliekla a šup s nou vonka, ja koľkokrát ani teraz sa nemalujem, ked idem na prechádzku… no určite som viacej na čerstvom vzduchu ako predtym, každý deň ma bolela hlava, čo som bola doma zavretá nad knihami, takto som prinútená sa hýbať už kvôli nej 🙂 a otec mi aspoň nemôže vyčítať, že nechodím dosť vonku 😀

    wendy a teraz si už nemôžeš pospať? už musí mať určitý harmonogram, viac vydrží atd, tak máš aj viacej času na seba nie?

    #60100
    wendy1
    Člen
    Mam viac casu, ale uz sa mi nechce vyspavat. 😀
    #60101
    heny
    Člen
    …velmi som tuzila po rockym ratala som dni kedy pojdeme na svk ho vyzdvihnut 🙂 nikdy som ho nechcela vratit popr darovat, i ked musim priznat, ucenie na hygienu dalo zabrat. …. uff…tiez nedostatok spanku, kazdu chvilu chodit dole cikat, kakat som si sama sebe vravela Heny este par tyzdnov a bude dobre 🙂
    rok som bola bez psika, taktiez sa zomna stal spachtos, teraz to je uplne ine :)ako pise wendy, vyspime sa v hrobe .
    ale jedno som sa naucila pri rockym — byt trpezliva 🙂
    #60102
    Nela2011
    Člen
    inak toto je pravda, priznám sa, že ja som bola dosť veľký nervák pred tým ako som nemala psíka, úplne každá nezmyselná maličkosť ma dokázala vytočiť, a teraz beriem všetko s nadhľadom, Billie ma to naučil 😀
    #60103
    heny
    Člen
    🙂 vdaka nasim havkacom sa aj my dacomu priucime 🙂
    #60104
    geppy
    Člen
    Heny presne a aj to co hovori Nela….ja som pred tym nez som dostala Geppy len sedela za pocitacom a kysla…..aj ked zaciatky boli dost krute,v noci chodit von cikat,budila sa a chcela sa hrat,pozierala my kvety,cikala kade-tade..no hruza….aj ja som sa naucila trpezlivosti,tiez som bola predtym dost vybusna za kazdu hovadinu….presne baby,vela som sa naucila :)))
    #60105
    Nela2011
    Člen
    ľudia, dnes ma Billie prvé narodeninky, už sa nám pečú pečienkové aj tvarohové sušienky, uvidíme, či budú Billiemu chutiť, kedže je taký prieberčivý 🙂
    #60106
    geppy
    Člen
    Gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee….len pekne pec mamina :DDDD,urcite mu budu chutit!!!
    #60107
    Nela2011
    Člen
    geppy ďakujeme, nakoniec mu chutí, som z toho spravila takú mini tortičku a ostatné som nakrájala na kúsky a máme zásoby :DD, pripájam aj foto:
    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547974_3212601208754_240186184_n.jpg
    #60108
    heny
    Člen
    gratulujeme k 1. narodeninam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

    co si mu kupila ? 🙂

    #60109
    tiež sa pripájame, vyzerá to super, chutilo mu :)))
    #60110
    Nela2011
    Člen
    ďakujeme 🙂
    heny, hračiek má plno, už ho to ani nebaví sa s nimi hrať, tak som mu kúpila maškrtky + ešte túto tortičku dostal :)) nič extra, on dostáva darčeky stále nejaké 😀
    #60111
    Tak už aj my sme prekročili hranicu jedného roka… tak sa nemohlo zabudnúť na mlsný jazýček našej bambuľe 🙂 Upiekla som jej takýto tortičku podľa receptu o tých pečienkových keksíkov čo sú na začiatku, vrch som potrela jemným tvarohom a ozdobila obľúbenými mlskami 🙂 Veeeeeeeľmi chutila, ďakujem za receptík…. dostala zaspievané aj Happy Birthday 😀
    #60112
    geppy
    Člen
    juuuuj konecne ak ty!!!! gratulujemeeee!!!…ze su dobre tie pecienkove??…tusim jej ich znovu po dlhom case napeciem…minule ich bolo tak vela ,ze som ponukla aj susedovym psom 🙂
    #60113
    katarina2
    Člen
    Tak môj už síce narodky mal a bez torty a pečienku veľmi neľúbi iba ak ju dostáva veľmi zriedkavo zje, tak skúsim túto tortu v menšom objeme či ju bude jesť. okopírovala som si recept a uvidíme…
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.