Recepty

  • This topic has 9 hlasov and 68 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60084
    Denny, tiež s Engee gratulujeme 🙂 chutila tortička? kde sa budú dať pozrieť fotky? 🙂
    #60085
    Denny
    Člen
    Ďakujem Veronika. Fotky mám zatiaľ len na FB, ale kto mi do správy napíše svoj e-mail, tak mu pošlem fotky i tam :))) A veľmi rada :)) A chutila a ako veľmi 😀 A podelil sa i s fenkami… Oni dve boli na jeho oslave, tak ich musel ponúknuť 😀
    #60086
    krásne, ako sa vie podeliť ešte aj s jedlom… 😀 s hračkami tiež nemá problém? 🙂
    gal13.jpg
    #60087
    Denny
    Člen
    Veronika, krásna profilovka :))) Už troška vyrástla, však? :))
    Tak s hračkami to už je problém 😀 Na jedlo nikdy nebol agresívny, že by na ne vrčal alebo by im ho bral, majú pred sebou vytvorený určitý rešpekt, ale na hračky nedá dopustiť. Nedovolí, ani aby sa jedna s nimi hrala. Keď mu napríklad mladšia zoberie loptičku, tak bude po nej chodiť a snažiť sa jej ju zobrať do kým sa mu to nepodarí 😀 A potom príde ako najväčší hrdina za mnou, že aha, ako som jej ju zobral 😀 A vy ako sa máte? :)) Zdraví ste dúfam 🙂 Všetko v poriadku? :))
    h_3465.jpg
    #60088
    ďakujeme 🙂 no kočka z nej vyrástla :))) čo poviem, po majiteľke 😀
    u nás s jedlom nie je veľmi problém, hoci vždy ho chce mať prvá ona nech sa deje čokoľvek 🙂 agresívna nie je, ale raz sme mali na noc jej sestričku a celý čas sa pekne krmili vedľa seba poprípade jedna jedla druhej jedlo 😀 ale stalo sa, že ked sa Fibi tlačila do jej misky, ked práve papala, tak výhražne do nej zavrčala a urobila taký výpad smerom k nej, nepohrýzla ju, ale dala jej jasne najavo, že to teda nie 🙂
    o hračky sa rýchlo podelí, lebo ona ked vidí druhého psa, už nie sú pre nu zaujímavé tak ako jej kamarát 😀 som sa na nej minule zasmiala, ked jej kamarat jej šlohol spred nosa papek a utekal s ním preč, ona samozrejme za ním, ale nie kvôli papeku ale kvôli kamarátovi 😀 a Baddy len utekal, myslel si, že mu chce vziať papek :)))
    Dennynko je fakt prefíkaný 🙂 niekedy by som chcela aby aj ona bola taká ako ostatné psy, aby rada aportovala, nosila loptičku a tak, no ked ju to nebaví, tak čo s nou narobím 🙂 u nás majú najväčší úspech hračky doma vyrobené, napr. prázdna fľaška so šnúrkou alebo fľaška naplnená dobrôtkami :)))
    zdraví sme zatiaľ všetko v poriadku, mali sme niečo s uškami, asi podráždené ale už som OK 🙂
    #60089
    Denny
    Člen
    Tak naša staršia fenka, tiež neobľubuje aportovanie. Keď jej hodím loptičku, tak uteká za ňou vezme ju, ale neprinesie. Skôr čaká, že kedy ju pôjdem konečne naháňať, aby mi s ňou mohla utekať 😀 A mladšia 3-ročná fenka, tak tá má takú malinkú papuľku, že do nej skoro žiadnu loptičku ani nevopchá 😀 Snaží sa malinká a veľmi, ale loptička je vždy väčšia 😀 Tak si potom zoberie radšej nejaký špagátik alebo plyšáka a s tým sa začne hrať i sama, ale potom to zbadá Denny a ten to nedokáže prekúsnuť, že ona sa hrá a on nie, tak jej to začne brať a väčšmi sa vždy tak preťahujú. Mladšia fenka (Nela) za jeden koniec a Denny za druhý a kto z koho 😀 Len Denny má asi o 3 kg viac ako Nela, čiže ona vždy prehrá… A i Denny má najradšej umelé fľašky, potom igelitky, tričko, ktoré zavesím vonku na sušiak a náhodou spadne, tak to má veľmi rád 😀 Ale je dobre, že tvoja fenka nie je agresívna na druhých psíkov a že sa s nimi chce skôr hrať, lebo Nela cudzích psov neznáša. Najradšej by ich všetkých rad radom pohrýzla a utiekla… Neviem prečo. A i s Dennym mala prvé 2 mesiace veľké problémy. Bála sa ho, chcela ho pokúsať, utekala, vrčala. A teraz sú nerozlučná dvojka, ako PAT a MAT 😀 😀 😀
    #60090
    Denny :)) vy máte doma vždy veselo, aj ja by som vzala k sebe ešte druhého psa ale do malého jednoizbového bytu, kde sa už teraz tlačíme :/ plus naši by ma už zabili a asi by sme ho ani finančne neuživili… ale bola by to krajšia atmosféra hádam :)))
    Nela je tá, ktorú si našla na ulici? Ak áno, tak to môže byť žiarlivosť, mala ťažký zážitok, ty si sa stala jej najbližšou osobou a možno vidí v tých druhých psíkoch nebezpečie a chce ťa chrániť 🙂 aj to môže byť… Taký istý je aj náš už 9ročný oriešok, ktorý pred 2 rokmi nechcel prijať moju Daisynku, museli sme vkuse dávať nanich pozor, lebo ked sa chcela k nemu priblížiť, bol agresívny a určite by ju pohrýzol… teraz je to aj u nich tak ako píšeš, nerozlučná dvojka 🙂 lenže stále je žiarlivý, kebyže medzi nich prídem s mojou Engee tak by ju isto pohrýzol, už zdiaľky na ňu vrčí :/
    #60091
    Denny
    Člen
    Inak to hovorí každý kto k nám príde, že ako je u nás veselo, že ani od nás nechcú ísť preč 😀 😀 😀 Nela, je tá mladšia fenka, tú sme si kúpili k tej staršej :)) To skôr Denny je veľmi žiarlivý, ten nemá rád ani keď vidí, že si priateľ ku mne sadne nie to ešte pes 😀
    #60092
    Tak to im verím 🙂 a podľa mňa ľudia, čo majú radi zvieratá sú aj šťastnejší celkovo 🙂 ved ked už má niekto psíka a stará sa o neho, je to aj nejaká forma psychickej očisty :)))
    #60093
    heny
    Člen
    veronika citala som , robili nejaku studiu ze ludia ktory maju psika ziju dlhsie 🙂
    u nas je ronny ten ziarlivejsi , i ked som myslela ze to bude naopak, kedze rockyno vyrastal ako ,,jedinacik ,, .
    vzdy som som somrala ze rocky nevie byt samostatny, ze je velmi naviazany na nas, no odkedy je ronny u nas je rocky uplne iny, ako som spominala, nemazna sa tolko, je ozaj ,,samostatnejsi,, . asi chce mat svoj klud ked mu da ronny pokoj 🙂

    ozaj preco neni v kalendari den psich matiek ? akoze nas ? :)))
    ved aj my sme mamicky :)))

    #60094
    heny, myslím si, že niečo na tom pravdy bude, hoci ked si predstavíte spätne tie prvé roky výchovy, koľko nám žrali nervy atd, no ale asi tie nasledujúce roky poslušnosti, oddanosti a lásky robia pre zdravie človeka viac :)))

    to by bolo fajn, mať aj taký sviatok, ale obdarovávali by sme sa sami? pochybujem, že by hafani vedeli, že nejaký sviatok máme :)) ale ktovie, možno by vycítili 😉

    #60095
    Denny
    Člen
    To mi tiež hovoria ľudia, že človeka ako ja ešte nevideli 😀 Teda takého, čo tak miluje zvieratá, ale vždy im poviem, že oni dávajú mne oveľa viac lásky, ako ja im. Napĺňajú nás a tiež si myslím, že nás robia oveľa šťastnejšími :)))
    #60096
    heny
    Člen
    veronika na den psich matiek sa obdarujeme same :)))))
    no hej, vychova nas stoji nejake tie nervicky… ale nasi havkaci nam davaju tolko lasky :)))
    #60097
    :))) jaaaj, že wellness pobyt alebo kompletná úprava vlasov u kaderníčky, nech nejako upravíme bývalú hryvu, kedže s tých nervičiek “niekoľko” vlasov zvyklo vypadnúť :)))
    ja by som Engee už nevymenila 🙂 hoci sa priznávam, že na začiatku tie prvé dni som myslela, že ju expresom pošlem naspäť :/
    #60098
    wendy1
    Člen
    Veronika to poznam, ja som po 2 tyzdoch bola mrtva, co som sa jej venovala, ale stalo to zato. Tiez som priatelovi hovorila, ze boze naco som chcela psa. Mesiac som sa ani poriadne nemalovala, bola som dobita, ale po mesiaci bolo vidno moje venovanie. Tiez som ju chcela vratit a priatel mi povedal ze on urcite nepojde naspat do Ciech.:D A otec co varoval mojho priatela, aby mi nekupil psa, tak mi este povedal, ty chces takeho krasneho psa predat alebo vratit? Dnes sa na tom smejem, ale bola som uplne znicena. A priatel sa dnes cuduje ze ako viem vstavat, nakolko som bola velky spachtos. Wendy ma naucila lepsie vyuzivat cas ako spanim, zaco jej dakujem. Nechcem byt morbidna, ale tak teraz si poviem ze v truhle sa este naspim.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.