Recepty

  • This topic has 9 hlasov and 68 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60069
    geppy
    Člen
    tak dnes som upiekla pecienkove susienky (keksiky)….mozem povedat ze z tej vone sa aj mne zbiehali slinky…ale je toho vela, tak zajtra ponuknem aj susedovym psom 🙂
    #60070
    na Slovensku sa dá zohnať lososový olej? 🙂
    #60071
    Smallblot
    Člen
    Hej, v každom lepšom zverimexe. Ale je dosť drahý, neviem či ho dokonca nepredávajú aj veterinári, nejaký rybací olej sme raz od nej kupovali, keď sa veľa škriabal, ale nemyslím, že to bol lososový. My sme ho kupovali z internetu, dokonca sme naďabili na fajn akciu, kúpili sme až liter vo veľmi dobrej cene, ale Rony to nestíha míňať, na deň mu stačilo 2ml, takže sme to mali tak na 500dávok 🙂 Tak teraz sme dali 3/4 l inému havkovi a my sme si odliali ešte trochu a keď to domíňa, tak končíme s lososovým olejom, potom zase až na ďalšiu zimu.

    Geppy – my sme tiež prvú dávku spravili ako pre stádo, tiež sme dávali aj iným havkom, hlavne si to daj do mrazáku, lebo sa veľmi rýchlo pokazia, záleží aj ako presušené ich máš, lebo ja som minule vytiahla asi 7 kusov z mrazáku a nechala som to na linke v kuchyni a do týždňa mi tie, čo nezjedol začali chytať už pleseň. Takže radšej teraz vyťahujem tak po 2-3 max. a keď zje až vtedy vyťahujem ďalšie, veď ono sa to rozmrazí behom chvíľočky.

    #60072
    Nela2011
    Člen
    Smallblot, na čo je prosím ťa dobrý ten lososový olej?
    #60073
    Smallblot
    Člen
    Na kožu, srsť/vlasy. Hlavne v zimnom období, keď je suchší vzduch a kúri sa.
    http://vitaminy-pro-psy.heureka.sk/brit-care-lososovy-olej-1-l/recenze/
    Aj v rámci recenzií si ho chvália. My sme mali tiež tento Brit Care, ako tak pozerám, tak on je celkovo taký lacný 🙂 Z iných značiek som videla oveľa drahšie tie oleje. My sme s týmto boli ale veľmi spokojní.
    #60074
    geppy
    Člen
    Smallblot,hej spravila som tak tak,dala som ich do mrazaku….nerobila som ich moc presusene,su take makke ale hlavne je ze chutia….aj ked robila som ich prvy krat…nabuduce spravim menej 🙂
    #60075
    Nela2011
    Člen
    Smallblot a to si mu pridávala, vždy keď si mu varila alebo aj do granuliek? Či len tak surový?
    #60076
    no smallblot, ako si písala, že na čo je dobrý ten lososový olej, tak mi to skôr prišlo, že sa to na srsť nanáša 😀 ale asi fakt skôr konzumuje 🙂 zase som sa dozvedela niečo nové, ďakujem 🙂
    #60077
    Smallblot
    Člen
    Veronika – jj, je to na konzumáciu, ale tak môžeš vyskúšať aj do srsti, ak ti nevadí, že bude smrdieť ako rybacina 😀 Mne sa raz dostal na ruky a nevedela som sa toho smradu zbaviť pol dňa 🙂
    Nela – dávala som ho ráno do varenej stravy. Do granúl som to nezvykla dávať, lebo sa nám niekedy stane, že granule večer nezožerie vôbec – v podstate si sám určuje množstvo čo zje s tými granulami. Dám mu dávku, ktorá dopĺňa tú varenú stravu a či už ju zje alebo nie, je na ňom. Granule má k dispozícii večer stále dokiaľ ich nezje. A keď nezje, tak ich má k dispozícii v podstate aj celý deň.
    #60078
    Nela2011
    Člen
    ďakujem Smallblot, skúsime ten olej aj my 🙂
    #60079
    smallblot 😀 tak to by som teda nechcela riskovať… som dúfala, že je bez zápachu.. tak to jej aj z pusy bude riadne smrdieť 😀 takže no more kisses :))
    #60080
    Denny
    Člen
    Ahojte!

    Takže dnes som sa inšpirovala receptom, ktorý sem napísala Smallblot (pečienková torta), ale ja som tam ešte pripadala i iné mäsko… A podarila sa, hádam sa vyklopí :)) Inak Denny nám má dnes presne 1 rok :))) A ako som robila tú tortu, tak len okolo mňa chodil. Ako by vedel, že to je pre neho 😀 A ráno ma prekvapil brat. Kúpil mu jeho dobrotku a normálne mu zagratuloval a Denny tak chápavo držal 😀 Škoda, že som nemala pri sebe foťák 😀

    #60081
    Nela2011
    Člen
    jeeej, Denny všetko najlepšie prajeme! :))
    #60082
    Denny
    Člen
    Ďakujeme Nely :))) Veď ty si už aj fotky videla včera, ako Denny koštoval 😀
    #60083
    Nela2011
    Člen
    hej hej, fajnovú tortičku mal, už sa teším kedy ja nebudem robiť pre môjho huncúta :))
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.