Psie hry

  • This topic has 11 hlasov and 37 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48186
    Sue
    Člen
    Pes by sa nemal cely zivot len nudit ja verim ze existuje milion psich hier na zlepsenie zivota ake poznate vy? ja poznam napr.aportovanie, alebo natahovanie sa o hracku, alebo granula v otvorenej flasi a pes pomocou stuchania nufakom ich s tade dostane. A vy?
    #57057
    Michele
    Člen
    Ahojte, chcela by som Vam odporucit jednu skvelu vec, co sa mi nedavno dostala do ruk ako dar z USA. Je to DOGOBIE, lietajuci tanier specialne vyvinuty pre psikov a dokonca aj moj, velmi narocny so specificky vkusok (najma neznasa gumene hracky) sa dislova vykaslal na svoju oblubenu a behal za touto lietajucou nadherou, bez toho, ze by ho to omrzelo (ako to obvykle byva s aportmi, ked zisti, ze nemam odmeny, alebo zavonia nieco zaujimavejsie). Tak teda dovolujem si odporucit, ja som nadsena a okrem super neznicitelneho materialu, supr letu a zabave aj vo vode, vdaka kriklavej farbe sa nam nestrati a je sucastou kazdej prechadzky, ci len hry na zahrade :o) Aj ked sa priznam, dalsi Dogobie mame tak ci tak v rezerve!

    Nasla som ho za par drobnych dokonca aj na Slovensku. Tu je komplet info: “Vďaka svojím unikátnym vlastnostiam z dielne inovatívnych výrobcov z USA, uspokojí aj tých najnáročnejších majiteľov a ich psíkov, práve pre svoju odolnosť, jemnosť i ľahkosť a vysoko nadštandardné letové schopnosti! Hurra Disc vrele odporúča DOGOBIE, disc vyvinutý špeciálne pre psíkov, ako záruku skvelej zábavy, pohybu i tréningu!” http://www.hurradisc.sk/disky-pre-psikov

    #57058
    Sue
    Člen
    myslim ze hovorim za vsetkych, ktory dali na tvoj napad s hrou, ked Ti podakujem.
    #57059
    napriklad moj je velmi rad pokim ho nahanam novinami (samozrejme ho neudriem)On mi ich sam prinesie A POTOM SA NAHANAME
    #57060
    katarina2
    Člen
    Môj psík všetky hračky zničí, akonáhle to dostane, jedine tie tvrdé ťažké gumové lopty nevie roztrhať tak už mu len také kupujem, rád ich chytá tak že ju buchnem o zem a ako lopta vyskakuje on tiež kým ju nechmatne. Potom chytím nejaký dlhší papek a držím ho vodorovne vo vzduchu a ako mi ho chce uchmatnúť ja sa s ním otočím na opačnú stranu a on tak skáče po ňom doprav, doľava- vyskakuje ako blázonko až keď sa už dobre vyskákal mu dovolím papek chytiť a potom si už s ním ľahne a rozkusuje ho. A rád rozoberá aj krabicu od mlieka alebo plastovú fľašu dostane zatvorenú a zatiaľ ohrýza vrchnák kým sa neotvorí, potom si už radostne lieta so svojou korisťou po dvore akože dielo je dokonané. Najradšej natriasa handry a ešte radšej keď mu jeden koniec držím a on môže ťahať a myksľovať ale hry s handrou len pod dozorom, lebo on vlákna s handier zožerie.
    #57061
    heny
    Člen
    plastove flasky – tie rocky miluje . my mame mineralku stale pri gauci .. ked je prazdna petra zacne flasku ,, rolovat,, to uz rocky sedi a caka akoby mala petra kilo peceneho masa v ruke 🙂 taky je zlaty… ked mu ju da tak mu ju necham 10min a potom mu ju beriem … je to dost hlucne ako ju hryzie 🙂
    #57062
    geppy
    Člen
    hahahahahah…..zlaty….aj my pozname…. to teda robi rachot!!!! 😀
    #57063
    Sue
    Člen
    to je aj u nas oblubene ale kvoli rachotu a nebezpečenstva ze flasu rozkuse a casti prehltene sme to nahradili specialnou kupenou gulickou do ktorej sa da nastavit velkost granul, granule sa do nej nasypu a pes sa hra kym mu nedojdu 😀 zatial ju to este bavit neprestalo a to tu gulicku mame asi rok.
    !!ODPORUCAM PRE PSY, KTORE MAJU NACHYLOST KU DESTRUKCII KYM SU ICH MAJTELIA PREC!!
    #57064
    geppy
    Člen
    Sue a ako sa vola ta gulicka??…niezeby Geppy hryzla nieco ked niesme doma,ale len tak na spestrenie dna….minule som jej dala pol litrovu plastovu flasku z granulkami…a o zabavu bolo postarane :)))…aj ked ona ten hlavny otvor uzavrela a spravila si novy aby jej mohli granulky vypadavat :DD
    #57065
    heny
    Člen
    sue ak myslime na to iste , tak take nieco mame aj my.
    u nas je to ako logicka hra druheho stupna. naplnim to granulkami , podtym je nieco ako miska, on sa stym musi hrat a gulat to aby granulky vypadali 🙂 dali sme to obom, no na dobru pol hodku sa zabavili. jeden druhemu to kradol, odniesol prec:)

    mame este logicku hru 1.stupna, pod takymi valcekmi (tusim 6ks ich je) su schovane granulky-snacky. psik musi ten valcek zobrat do papulky, vlastne ho vytiahnut aby sa dostal ku granulke.
    pre ronnyho(adoptovaneho) je to nuda, ale rockyno sa zabavi:) najprv skrabal kym sa nejak neuvolnil ten valcek,nevyypadol, tusim len tri krat sa mu to podarilo spravne vytiahnut :))

    #57066
    Smallblot
    Člen
    My dávame Ronymu loptičky do rôznych krabičiek, čím pevnejšia, tým lepšie. Toho celkom baví, ale na dlho ho to neudrží, lebo už našiel fígeľ ako to dostať odtiaľ preč. 🙂
    Minule rozderavil jednu loptičku, ale stále ju má rád, dala som mu tam granulky, tak aby videl ,že ich tam dávam, ale nejak ho to nebavilo, že by ich odtiaľ dostal, tak neviem. Možno tam musím skúsiť vopchať niečo iné. 🙂
    #57067
    baby, tak tie fľašky sú asi všeobecne obľúbené u psíkov 😀 presne, geppy, ako píšeš, najlepšie ked začne po nej skákať ráno o 7mej, ked nemusím vstávať 😀 my sme si ju naučili, že s fľaškou sa spájajú maškrty, ktoré musí vyloviť 😀 takže vždy skúša, či sa niečo nevykotúľa…
    Inak Engee žiadne hračky nejako nebavia, akurát preťahuje sa rada, lenže ona sa tak blbo, že sa mi ani nechce, ona vlastne chce aby som ja ťahala, ona len stojí a kuká na mňa s lanom v papuli a drgá do mňa 😀 priateľ jej naposledy kúpil také gumené koleso s lankom, vypadá to ako kabelka… tak to zvykne trhať sa bojím že si doláme rebrá, alebo ked jej to odletí, tak pôjdem s otrasom mozgu do nemocnice 😀
    #57068
    geppy
    Člen
    No Geppy bavia hracky…a hlavne tenisove lopticky a drevene palicky…ozaj ohladom tochto chcela som sa spytat,co to podla vas moze znamenat….vsimla som si ze Geppy to robi dost casto….ona sa po palicke alebo lopticke zacne valat a suchat sa…viete ako ked pes najde zdochlinu a vyvala sa v nej…tak Geppy to robi z hrackami,je to strasne zlate…mne to pripada ako keby sa strasne tesila (ako ked my povieme ,,vyvalat sa v zlate,,),ako keby to bol jej poklad….co myslite?
    #57069
    Sue
    Člen
    geppy, k tej gulicke, neviem ako sa vola ale vyrabaju ju rozne firmy aj ked trochu s inym stylom a vyzorom, ja som tuto gulicku dostala od znamych ale videla som ju v mnohych obchodoch napr. aupark Piestany v: pet schop
    #57070
    geppy, tak to tom som ešte nepočula, som zvedavá čo to znamená 🙂
    inak ked sme pri váľaní 🙂 minule na prechádzke sa Engee začala skladať k zemi,že sa ide váľať v tráve… samozrejme že tam bolo “hovienko” po nejakom veľkom psovi :/ ešteže som ju stihla odohnať, lebo si viem predstaviť ten smrad… raz sa náš Astor vyváľal v hnoji v záhrade… kto ho mal okúpať? samozrejme ja! nikomu neprajem zažiť ten smrad, v kúpelni to smrdelo ešte hodiny po jeho očiste :/
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.