Pochváľme sa…

  • This topic has 7 hlasov and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57383
    heny
    Člen
    …ten citat je veru pravdivy:)) psik velakrat pozdvihne sklesnutu naladu..:)
    #57397
    heny
    Člen
    :)))))))))))xixixi
    nas tiez hrabe na mieste ked chce utekat- plavajuca podlaha:))) alebo ked uteka za hrackou ma metrovu brzdnu drahu:)))))))
    sisky som mu zatrhla to je naozaj moc bordelu. v obyvacke pod stolom mame ,,dlhovlasy,, koberec, ten neni lahke povysavat:(( ..ale obcas drievko alebo spomenuty klasok ma dovoleny:) az take prisne s tou vychovou nemusime byt no nie? – raz chcel hore dotiahnut 3x dlhsi konar ako je on , to som mu samozrejme nedovolila:))xi
    viem ze to sem nepatri, ale nechcela som nowu temu zakladat..dnes dojedol-dozul prasacie ucho, a tak zacal knucat:(( tak som sa zlakla !! hned som mu pozerala papulku ci sa mu to tam nezaseklo , ci nekrvaca ale nic. newiem co sa mohlo stat….:(
    #57384
    wendy1
    Člen
    Ahojte, tu tu nepatri a nechcem Vam kazit Vase uspechy, ale nevedela som kde to mam hodit. My sa zial pochvalit nemozme, prave naopak. V pondelok 24.10.2011 sme museli dat uspat nasu 14,5 rocnu pudlicku Nelku, ktora zila u rodicov, lebo mala problemy so srdieckom a pluca jej zaplavovala voda. Stale kaslala a nevedela sa nadychnut. Lekari povedali ze moze si este chvilu pozit, ale bude to len a len horsie a davali jej tyzden az tri. Povedali ze to nechaju na nasich ako sa rozhodnu, ale ze humannejsie bude zvolit eutanaziu. Pise sa mi to s tazkym srdcom, ale verim ze sa rozhodli spravne. Nasi sa rozhodli zial pre eutanaziu, lebo nemohli pozerat 2 noci po sebe na nu ako sa trapi, bola vycerpana a stale sa dusila. Ak chcete aj ti co ste ju nepoznali tak si mozte spomenut na nasu Nelku aspon tymito fotkami na mojej web stranke: http://www.wendydracominor.estranky.sk/clanky/spominame/nelka

    Pekny den a prepacte ak som to zvolila do nevhodnej temy, len som nechcela zakladat novu.

    #57385
    geppy
    Člen
    Wendy je mi to velmi luto a viem velmi dobre co to je stratit psika ktory je clen rodiny.Aj mi sme pred 5-mi rokmi pochovali nasu,tiez mala 14,5 roka…bohuzial mala nador na lopatke ktory jej porobil metastasi po celom telicku a uz sa nedalo nic robit (prave mi vyhrkli slzy…)Moja mama sa tiez rozhodla pre eutanaziu, lebo velmi trpela a najhorsie na tom je ze ja som v tej dobe bola odcestovana a nemohla som sa s nou rozlucit :(…..
    #57386
    wendy1
    Člen
    Dakujeme. Aj mne je luto Vasej.:-(
    Ja som sa to dozvedela telefonicky, ked som bola na urade, ale to uz bolo po, lebo sa obavali ze by som ich odhovarala. Ked som si zvazila vsetko pre a proti, tak mali pravdu, ze zial tento sposob bol humannejsi.:-(
    Viem aspon to ze neodchadzala v bolestiach a do posledneho vikendu viedla aktivny zivot, hoci uz sluch nemala dlhsie a sa aj pocuravala taky rok a pol.
    #57387
    heny
    Člen
    geppy, wendy je mi to velmi luto:( (
    #57388
    Renatus
    Člen
    Tak…aby sme v hanbe neostali, zadovážili sme si knihu 101 psích trikov a z vervou sme vrhli do tréningu…:-(((

    Začali sme jednoťapkovým cvikom – plazenie.

    Asi o rok Vám dám vedieť, ako nám to ide…/ zatiaľ sa plazím viac ja…chichichi /

    #57389
    heny
    Člen
    :)))))) to palzenie veru neni jednoduche ani pre nas:))mne to este stazuje to slovo, lebo po nemecky to znie trosku divne:))
    … ja vam chcem napisat co sa mi stalo predvcerom rano. bola som s nim dole-pocasie bolo normalne.po chvilke sa mu nejak nechcelo dalej tak som ho trosku potiahla, isla som pomalicky.zrazu sa presne predomna posadil, pozeral namna a tak milo pohyboval hlavickou z lava do prava:)akoby chcel povedat mne sa naozaj nechce. asi sa mu naozaj nechcelo lebo po vykakani sa tahal domov a ked sme prisli hore hned isiel spinkat:))… viem ze nemam robit co on chce, ale tomu sa nedalo odolat,xixi…
    #57390
    heny
    Člen
    ..tak dnes som mu zase skusila oholit uska , nebol problem:)) juhuuu:))
    .. rano sme boli bez voditka vonku tiez bol velmi poslusny… ked velmi zaostaval som ho raz zavolala a ked ma dobehol par sekud sa namna pozeral- akoby si myslel ze dostane snack:)) pri krizovatke som povedala stop! pekne zastavil…. ale cez den este nechcem riskovat ho nechat bez voditka behat.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.