pes z utulku

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #49169
    majuš
    Člen
    Dobrý večer ,
    chcela by som sa Vám zdoverit s problémom. Nedávno sme si adoptovali psíka z utulku – krizenec nemeckého ovciaka. Doma máme fenku už od steniatka. Adoptovanému odhaduju tak okolo roka plus minus par mesiacov. Máme ho uz asi mesiac necelý pár dní hore dole. Zakaždým idem na prechádzku s oboma naraz , doteraz s tým nebol problém. Len pred pár dnami mi začal hrýzť vodítko co doteraz nerobil , taha a trhá nechce pustit, a ked ho okriknem začne skákat do mna a hrýzt ma . Neviem pripada akoby sa chel hrať lenže nic na neho nezaberá pripadá mi ako keby mal nejaký záchvat alebo ako by som to opisala , proste hryzie vsetko co vidí , rukávy nohy v oblasti členkov a ponovom zacal uz aj vyskakovat ale nevrčí pri tom , skusala som ho aj pritlačit k zemi ale to zacne este viacej a bitkou to nechcem riesit . Budem vdacna za kazdu vasu radu ktora by mi pomohla .
    #65648
    katarina2
    Člen
    Je obdobie hárania sa, psíky sú v takýto čas takéto netrpezlivé, menej poslúchajú, vyskakujú, poťahujú vodítko, oni by chceli viesť a pod. V takýto čas by som prestala s prechádzkami a venčila ho ak je možné len doma za plotom alebo vybehnúť s nimi osobitne po jednom aby sa ľahšie zvládli. Psíka máte kastrovaného? Po kastrácii sa vraj trochu ukludnia ale nie je to na 100% mne to veterinár tak povedal zato som si svojho kastrovať nedala ale celkom je zvládnuteľný len hovorím na jar a na jeseň keď sa fenky hárajú je oveľa pochabší ale s tým už rátam…
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.