Pazúr

  • This topic has 3 hlasy and 9 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #49132
    Edvina
    Člen
    Ahojte 🙂
    Bilbovi sa akoby zlomil pazúr…má ho tak akoby bola tá špička rozdelená,že tam má dva špičky…neviem to lepšie vysvetliť…mám mu ho to tak nechat? Zrastie mu to alebo to odpadne tá spodná časť samo? 🙂
    #65473
    katarina2
    Člen
    Môj si pazúr obhryzie aj sám ak mu to bude prekážať obhryzoe si tiež
    #65474
    Edvina
    Člen
    Ďakujem,teraz som sa upokojila 🙂
    #65475
    heny
    Člen
    Vypilnikovat nevieš?nedá sa?
    #65476
    Edvina
    Člen
    Nie lebo on si nenecha sahať na labky… :/
    #65477
    Edvina
    Člen
    No takže tá dolná časť mu už odpadla alebo si to obrúsil o chodník 🙂
    Ešte jedna otázka,neviete prečo mu tak veľmi padá srsť? Žeby teraz pĺzol? Zmenamy počasia? Neviem prečo,koncom augusta ideme ku zverolekárovi mu osrihať pazúre,tak sa tam spýtam,len či by ste mi nevedeli povedať?!
    #65478
    katarina2
    Člen
    Môže to byť aj počasím, sú horúčavy tak sa psík zbavuje svojho “šatstva”, alebo ak je to nadmerné, môžu mu chýbať nejaké vitamíny a ešte jedna možnosť zvoliť kvalitnejší šampón na kúpanie.
    #65479
    heny
    Člen
    Skôr to bude zdravotný problém.nemám,, plznuce,,psíky,ale ja viem tak ze srsť chráni pokožku pred slnkom.možno by pomohla zmena stravy popr pridať vitamíny alebo ako písala Katka zmena šampónu.pokožku má V Poriadku?keď ideš tomu vetovi sa spýtaj na to.
    #65480
    Edvina
    Člen
    Pokožku má podľa mňa v poriadku. Nemá ani časti kde by nemal srsť,len mu padá a rastie… možno to je aj zmenamy počasia?! Určite sa na to spýtam keď pôjdeme ostrihať pazúriky 🙂
    #65481
    Edvina
    Člen
    A srsť má peknú lesklú 🙂
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.