paralysa coonhound

  • This topic has 2 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #47574
    wendy1
    Člen
    Dobry den pan doktor,

    mam na Vas jednu otazku ak by ste mi vedeli odpovedat.
    Nasa prekonala v auguste postvakcinacnu polyneuropatiu. Je tato diagnoza vlastne dalo by sa povadat ako diagnoza – paralysa coonhound? Fenka je uz v poriadku. Beha, mozno rychlejsie ako predtym. Preto sa to pytam lebo vlastne nemam šajnu ci prekonala tuto diagnozu alebo inu – kedze to nazvali postvakcinacnou polyneuropatiou. Ta diagnoza coonhound mala vela priznakov co prekonala moja.
    Takisto sa chcem opytat ako by som mala riesit v buducnosti ockovanie, aby som predisla opat tomu – ockovanie bolo na psinkovy komplex. Je nato nejaky specialny program co sa tyka ockovania pre takychto psikov, alebo mam opat trpnut ci sa to zasa nestane?
    Dakujem za odpoved. Vet povedal ze ju bude ockovat ako sa ockaju malinke steniatka alebo citlivi psikovia. Nebude jej pichany napriamo virus, ale protilatka? Dufam ze som to spravne napisala.

    #53140
    wendy1
    Člen
    Pan doktor nemate skusenost s niecim podobnym?
    Naozaj ma zaujima co to vlastne je ta postvakcinacna polyneuropatia.
    #53141
    wendy1
    Člen
    Takisto mi bolo doporucene brat homeopatikum thuja occidentalis CH15. Vy by ste mi ako doporucili davkovat to homeopatikum? Nemozem jej tym uskodit? A ci je nutne vziat to homeopatikum aj v den ockovania a den po ockovani.
    Dakujem za odpoved.
    #53142
    Nemam skusenosti z homeopatickou liečbou v tomto smere takže odpovedať neviem na tuto otázku….
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.