Oddanosť

  • This topic has 9 hlasov and 29 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58436
    heny
    Člen
    ..ignoracia nepomoze? popr mu daj hracku a ked sa s nou hra ho pochval….
    #58437
    Denny
    Člen
    Katarina, tak ako napísala Heny, ja to robím rovnako. Môj si zo začiatku nemohol zvyknúť nato, že sa mu nevenujem a že občas dlhšie sedím za PC a chcel si to vynucovať tým, že kňučal, skákal po mne a keď to nepomáhalo, tak skočil na stoličku na ktorej som sedela a otravoval. Vždy som mu hodila hračku a potom keď sa s ňou vydržal hrať aspoň 10 minút, tak som mu dala jeho pamlsok. A takto som to robila stále. Teraz je to u nás tak, že keď sa hráme, tak sa hráme a keď vstanem a idem si sadnúť na stoličku pri notebook, tak sa postaví, ide na pelech, postel alebo kúsok od mojich nôh, tam si sadne a vydrží čakať až po kým ja nevstanem od PC :o) Už vie, že odtiaľto ma žiadnym kňučaním nedostane. Nemôžeš mu ukázať, že ho počúvaš Ty a nie on teba. Lebo keď stále po jeho zakňučaní vstaneš od stoličky alebo utekáš za ním sa hrať, tak si povie:,,Aha, ja zakňučím a ona príde!” :o)
    #58438
    Denny
    Člen
    Babeny, som rada, že sa tu téma tak dobre ujala :o) A ako vidím i keď Vaši partneri (mužského pokolenia) majú u Vašich miláčikov určitý rešpekt, tak i tak psíkovia vedia, že Vy ste ich vodcovia, vy ste tie ktoré uvádzajú smer a ktorých psíkovia viac počúvajú :o)
    #58439
    Renatus
    Člen
    A hlavne im MY donesieme ŽRÁDLÓÓÓ…:-)))
    #58440
    Denny
    Člen
    Renatus, tak v tomto máš veľkú pravdu. U nás je to tak, že keby som mu ja nenasypala granule, tak môj mu ich nenasype, keby som ho ja nešla venčiť, tak môj by si ani nespomenul :o)
    #58441
    wendy1
    Člen
    Katarina aj pokarhanie vraj pes berie ako vsimnutie si jeho pozornosti, preto to skusa opakovat. Naj bude asi ignoracia ako spomenula heny. Ale ignorovat ho musis dlhsie, nie 5 minut a potom to vzdas. Ak napr. skoncis na PC tak ho zavolaj alebo sa s nim pohraj.
    #58442
    Denny
    Člen
    Inak podľa čoho sú tie body? Alebo načo sú vlastne tie body tuna na fóre? Síce mimo otázka, ale len tak ma to napadlo 🙂
    #58443
    wendy1
    Člen
    Podla prispevkov a ak ti niekto posle zo svojich. 2 b za jeden komentar. Neviem naco su.
    #58444
    heny
    Člen
    mozno po piatich rokov kdo ma najviac bodov dostane zradlo pre psa na rok zadarmo :)))))))))))))))))))))))))))))))
    #58445
    Denny
    Člen
    No Heny, len aké žrádlo 😀
    #58446
    geppy
    Člen
    hahahahah
    #58447
    heny
    Člen
    no to je uz druha vec ze ake zradlo 🙂
    za kazdy new prispevok su body neviem podla mna je to informativne, aby new prihlaseny, a aby sme my videli kto je ako aktivny …? 🙂
    #58448
    Denny
    Člen
    Heny, asi je to tak, máš pravdu 🙂
    #58449
    wendy1
    Člen
    Asi to tak bude ako Heny pisala.:D
    #58450
    katarina2
    Člen
    Len dnes som si prečítala Vaše reakcie na môjho Beníka, je rozmaznaný, ja viem, moja chyba, budem sa musieť trochu ovládať, ale on má fantastickú výdrž, keď chce svoje dosiahnúť, keby len 5 minút ho bolo treba ignorovať to by som ešte zvládla ale skúčí tu pri mne aj polhodiny, a lezie mi do lona, znemožní mi aby som tu vôbec mohla niečo písať, až ma tak naštve že mu pohrozím papučou, to je jediné čoho sa bojí hoci som ju do neho nikdy nehodila ani nikdy nepacla, len pohrozím, švihnem papučou smerom na neho a nahnevane mu poviem ale dosť!!! Vtedy sa ztiahne na chvilku 5-10 minút? A začína všetko odznova, nakoniec vypnem počítač a tu som skončila, nebaví ma tu sa baviť, písať a pod. keď ma stále takto vyrušuje- ale to je už moja prehra, viem, lebo nakoniec som to vzdala, musím vydržať a on sa musí naučiť že keď idem k počítaču je jeho čas čušania!
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.