od rána tu píšem a zrazu poobede mám všetko zamknuté a mám sa prihlasovať?…

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra O Havko.sk od rána tu píšem a zrazu poobede mám všetko zamknuté a mám sa prihlasovať?…

  • This topic has 3 hlasy and 11 odpovedí.
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48729
    katarina2
    Člen
    Čo sa to tu vlastne robí? Nemám problém sem sa prepnúť každý deň aj dnes od rána a poobede zrazu to tu pýta odo mňa prihlásiť sa, veď sa ani nikdy neodhlasujem. No a samozrejme pri prihlásení sa na moje prihlasovacie meno a heslo, mi to tu vypíše že toto meno a heslo používa niekto iný!…, Takže som zase musela požiadať novým heslom prístup. Prečo to bolo v kuse dobré každý deň a dnes zrazu nie?
    #62693
    Nela2011
    Člen
    najlepšie asi bude keď sa vždy odhlásiš, keď opustíš stránku a potom zas prihlásiš 🙂 síce ja sa tiež neodhlasujem, ale neblbne mi to
    #62694
    katarina2
    Člen
    Nela2011 – vieš ja sa práve zato neodhlasujem, že pri prihlásení je problém, vždy mi vypíše, že toto prihlasovacie meno a heslo už používa Katarína2 a veď to som ja?! – no berie ma ako cudziu a teda zakaždým si pýtam nové heslo. Takže sa už neodhlasujem a takto sa sem dostanem normálne len po dlhom čase toto urobilo zas, napriek tomu že som sa ani neodhlásila, tak už nechápem kde je chyba.
    #62695
    Nela2011
    Člen
    a zadávaš dobré meno a heslo? Myslím veľkosť písma a pod.
    #62696
    katarina2
    Člen
    Samozrejme, že to zadávam správne veď napr. heslo, aj zopakuješ a napíše že správne, že to sedí a meno je jasné že tiež dávam správne, po treťom zopakovaní ma úplne vyhodí aj znak havkáča vypadne a namiesto tejto čiernej labky naskočí také bledomodré okienko a táto stránka píše v angličtine a som v keli. Potom som skúsila o pár hodín neskôr a už potom naskočil znak havkáča čierna labka a už som ale musela pýtať aj nové heslo aby som sa dostala na svoju stránku. Na novej fotke vidíš Beníka – uši stiahnuté dozadu a pozoruje ako prestieram na stôl, to je jeho rozhľadňa s fotelov kuká na jedálenský stôl.:)D
    #62697
    Nela2011
    Člen
    no tak potom fakt neviem čo s tým máš, zaujímavé 🙂 …Beník je zlatý ako pozoruje hihi ..sa mi páči jeho sfarbenie hlavičky 🙂
    #62698
    katarina2
    Člen
    Už je to ok, už vidím aj ja novú fotku. No áno, on stále pozoruje kde čo robím, stále je na blízku, ale hlavne keď sa chystá jedlo – najradšej by jedol len zo stola to čo ja, ale svoje veľmi nechce, no keď nič nedostane tak už potom s nevôlou ale zje aj to svoje.
    #62699
    wendy1
    Člen
    Nela aj Katka krasne fotky. Nelly je zlata, taky spokojny, bozsky, blazeny usmev.:D
    #62700
    katarina2
    Člen
    Ďakujem wendy1, zlatý sú oni všetci tu na jedno kopyto, ak budem mať lepšiu fotku zase vymením lebo tu si stiahol ušká dozadu ako zajac..:)D
    #62701
    Nela2011
    Člen
    wendy ďakujem, ale Nela som ja a psík je Billie, chlapček 😀 ale nevadí 🙂
    to sa mi takto vykotil, keď boli tie pomaly 40 st. horúčavy, sme oddychovali 😀
    #62702
    wendy1
    Člen
    to je hrozne so mnou, prepac 😀 My sme mali Nelku pudlicu.:D Je rozkosny.:D
    #62703
    Nela2011
    Člen
    nevadí, to sa stáva, hlavne keď niekto si dá tu meno na fóre svojho psa a iní svoje vlastné 😀
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.