nocne mory

  • This topic has 8 hlasov and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48540
    mamamona
    Člen
    pekny vecer,
    neviem cim presiel nas psik, kym prisiel k nam na dočasku, ale ked zaspi, casto trha , myká jeho celym telickom a rychlo mu bije srdce…zrejme ma nocne mory, strati sa to po case, alebo je nutne s tym nieco robit?

    #59867
    Veronika, je to vzrušené vítanie. Treba jej nechať čas, čiže na chvíľku ignorovať, nech jej opadne vzrušenie a začne používať nos na zistenie informácií o dotyčnom a potom nebude taká dravá po olizovaní. Privítanie prebehne oveľa pokojnejšie.
    Psom sa to tiež nemusí páčiť a pošlú ju do patričných medzí. Psy nemajú radi vzrušenie medzi sebou, ak sa stretne s pokojným a vyrovnaným psíkom, bude ju tiež ignorovať. Ak to slečna nepochopí, pošle ju výchovne do kľudu (zavrčí na ňu a odíde alebo sa jej aj dotkne krku, záleží od toho, ako veľmi mu to bude liezť na nervy).
    #59833
    wendy1
    Člen
    Mozu to byt aj sny. Moja ked velmi preziva sen, tak sa ku nej ozvem milym, tichym hlasom a je ok. Neviem aky je stary. Ale myslim ze pokial nema nejake ine problemy pocas dna, tak je to ok. Vela psikov vraj kyve labkami, vydava zvuky. Mozno ti napisu aj ostatni.
    #59834
    mamamona
    Člen
    aha, tak to rada pocujem, ze su to iba sny…my sa k nemu chovame s velkou laskou, dokonca aj manzel, ktory nikdy nemusel psov, nejak si ho oblubil, vsetci sa cudujeme, takze nemal by mat problemy pocas dna…dakujem pekne wendy
    #59835
    Nela2011
    Člen
    Môj Billie tiež keď spí, niekedy sa tak mrví, alebo kope labkami, dokonca keď bol ešte úplne maličký a mali sme ho prvé dni tak aj kňučal zo sna, tiež som sa mu jemným hlasom milo prihovorila a bolo potom dobre, spinkal ďalej 🙂
    #59836
    mamamona
    Člen
    tak badám, ze to nie je nic neobvyklé u psov…ja som na neho intuitivne tiez s kludom prehovorila a potom sa skludnil na chvilu, za nejaky cas sa to opakovalo este, ale potom uz spal normalne do rana…
    #59837
    Smallblot
    Člen
    Ja myslím, že je to normálne, náš tiež niekedy zo sna “beží” (myká s labkami) alebo z času na čas aj pobrechuje, ale to ozaj len tak šteká “popod fúz”. Možno sa im sníva, že naháňajú mačky alebo sa bláznia s inými havovcami 🙂
    #59838
    mamamona
    Člen
    🙂 kto vie co sa im naozaj sniva…mozno ze snivaju ako nas vodia na vodzkach a kričia FUJ, NESMIES, K NOHE !!! :-))
    #59839
    wendy1
    Člen
    super som sa zamiala ….. AKo bolo v jednom filme pre deti, ze my sme ich otroci, kedze zbierame hov…., kupeme ich, ceseme, …..
    #59840
    :))) moja malá tiež zvykne tak bafkať :)) alebo skučať, niekedy mlaská akoby papala niečo veeeeeľmi fajné :))) dokonca zvykne škrípať zubami, to šklbanie telom – labkami ani u nás nie je nič nenormáln tiež zatiaľ stačilo prihovorenie a pohladenie 🙂 nestretla som sa s tým prvý krát
    #59841
    mamamona
    Člen
    hehe …no niekedy vyzerame ako otroci pre tych psov…ale zs rozdielom, ze to robime z lasky..oni nam to vracaju svojou oddanostou a pritulnostou…my ludia sme malokedy k sebe takí…
    #59842
    mamamona
    Člen
    veronika, tvoj psik aj skripe so zubami? tak to som este nezazila….prvy krat si sa aj ty musela zlaknut, ze o co jej ide 🙂
    #59843
    mamamona, ani nie, ja som už vychovala (nie tak poctivo, ako sa snažím teraz) jedno šteniatko ratlíka, tak som to videla už u nej 🙂 možno vtedy, ale nepamätám sa :))) veru škrípe, asi nás má v tom sne plné zuby 😉
    #59844
    mamamona
    Člen
    hehe …ale som si ista ze nie …ak sa staras, musi ta velmi lubit …psici to vedia aj za menej …nie jak my ludia 🙂
    #59845
    mamamona, som si istá, že nás ľúbi, toľko, čo mi ju bozkávame, čo as jej venujeme 🙂 len niekedy si to neváži, napr. vtedy, ked nám pár krát ušla a nechcela sa vrátiť… ale viem, že nás ľúbi, rada má telesný kontakt, vždy sa o nás opiera chrbátikom alebo si ľahne k nám do lona, hoci je už veľká a všetky laby jej vytŕčajú 😀
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.